З архіву ПУ. Богуцькій на замітку: Як Порошенко збирає сили на "путч", у мережі оприлюднили дотепний "фотодоказ"

Українці ніяк не можуть заспокоїтись через листування у сесійній залі Верховної Ради нардепа від "Слуги народу" Лізи Богуцької щодо грудневого путчу, котрий за її повідомленням готує проти нової влади п'ятий президент України Петро Порошенко. І хоча винуватиця "сенсації" вже відреклася від написаного, креатив дотепників ще не зупиняється, зазначають Патріоти України.

На цю ж тему:

"Першим захопимо Юзіка": Фотожаба на "зимовий путч Порошенка"

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.