З архіву ПУ. Кремлівський недомірок втрачає я*ця: Х**ло перекроїв мапу Росії (фотофакт 16+)

Своєрідний "Маповий портрет" Путіна зазнав нещадної "кастрації". Вдивляйтесь у карту.

Президент Росії Володимир Путін своїм указом перевів Бурятію і Забайкальський край із Сибірського федерального округу до складу Далекосхідного. Відповідний документ був опублікований на офіційному інтернет-порталі правової інформації, передають Патріоти України.

Протягом 3 місяців внесені зміни повинні відбитися і в інших нормативних актах.

Згідно з текстом нові адміністративно-територіальні одиниці поповнили список регіонів Далекосхідного округу, в який також входять: Якутія, Камчатський, Приморський, Хабаровський краї, Амурська, Магаданська, Сахалінська області, а також Єврейська автономна область і Чукотський автономний округ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Класика жанру: На Запоріжчині чоловік просить допомогти позбавитись від тещі

понеділок, 1 червень 2020, 0:25

Текст буквально рясніє знаками оклику і привертає увагу великими літерами.​. Чим вже так насолила «мамо» чоловікові залишається загадкою, але зміст оголошення мимоволі викликає співчуття до невідомого Максима.

Скрепні та "піндоські" астронавти: Фотожаба дня

понеділок, 1 червень 2020, 0:00

Американці успішно використали "Батут", напевно тому, що були повністю тверезими... Політтехнолог Олексій Голобуцький не втримався, щоб не пожартувати на своїй сторінці у "Фейсбук" із приводу того, що на успіхи США росіяни можуть відреагувати лише у єд...