З архіву ПУ. Скрепне рукож*пство: Нова машина для ЗС РФ насмішила мережу

Соціальні мережі сміються над фотографією проекту російського автомобіля для Міністерства оборони, який носить комічну назву "Вагон".

Російські ЗМІ повідомляють, що "Вагон" був розроблений і запущений в 1989 р. на вимогу Головного автотранспортного управління Міноборони і Мінавтопрому, передають Патріоти України 20 січня 2020 року.

Дизайн автомобіля шокував користувачів, які кинулися насміхатися над моделлю і його авторами. Судячи з опублікованої в інтернеті документації, росіяни встигли побудувати три екземпляри таких машин.

При цьому напрацювання зазначеного проекту росіяни використовували в моделях своїх позашляховиків.

"Какой инновационнный для 2020-х годов дизайн!!!" - коментує фото автор посту.

"Зачем фото выложили, чтобы американцы скопировали?" "Это дизайн для того дизайн, чтобы солдаты NATO попадали в УАЗ с первого раза". "Прорывной дизайн!!! Какие линии!!! Как тебе такое Илон Маск? Она же, наверно, еще и на водородном топливе?" - насміхаються соцмережі.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...