З архіву ПУ. Вівчарку охоронцям тепер можна і не брати: "Схеми" показали повний епізод атаки Юлії Мендель на кореспондента "Радіо Свобода" (відео)

Прес-секретарка Зеленського спочатку намагалась бути чемною. Однак потроху увійшла у смак, відганяючи набридливого для неї "писаку". Мала б пам'ятати, що для силових дій є спеціально навчена держохорона, котра знає коли саме варто втручатись.

Редакція проекту “Схеми: корупція в деталях” 27 вересня 2019 року опублікувала повне відео інциденту з прес-секретарем Володимира Зеленського Юлією Мендель, яка відштовхнула журналіста Сергія Андрушка. Відповідне відео “Схеми” опублікували у себе в соцмережі, зазначають Патріоти України.

“Щоб уникнути маніпуляцій з боку представників Офісу президента та прес-секретаря Зеленського, редакція Схем публікує повне відео спілкування Сергія Андрушка з Юлією Мендель і спроб нашого журналіста отримати позицію керівника ОП Андрія Богдана і глави держави щодо фактів, які встановлені під час розслідування”, – сказано в описі до ролика.

На самому відео можна помітити, що біля стін Вищого антикорупційного суду журналіст спочатку намагається поставити запитання главі Офісу президента Андрію Богдану, однак той заявив, що “не спілкується з представниками видань, які обманюють суспільство і не дотримуються журналістських стандартів”. Це він про "Радіо Свобода", котра у всьому світі вважається еталонним виданням.

Після цього Андрушко спробував поставити запитання Володимира Зеленського, однак його знову відштовхнула Юлія Мендель. Задля уникнення маніпуляцій з боку представників ОП і речниці Зеленського,

Раніше сама Юлія Мендель пояснила свій вчинок, зазначивши, що журналіст накинувся на делегацію заради красивої картинки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Владимир Зеленский и "Танцы со звездами", - Рибніков

середа, 3 березень 2021, 0:07

В Украине свирепствуют националисты, нанятые Порошенко по 200 гривен за сотню. Универсальной валютой стало индийское ковишидло. Руководство государства тайно перебралось в самое стабильное место столицы - магазин "Спортмастер"... В Украине свирепствуют...

"Ползучие украинские гей-каратели вторгаются в Россию со всех сторон", - Рибніков

вівторок, 2 березень 2021, 23:50

«Украина ведет ползучее наступление на Россию, первый рубеж уже взят», - с тревогой информирует российская пресса, однако на самом деле все обстоит еще хуже: взяты уже практически все рубежи, кроме последнего. Очередной государственный переворот в Киев...