З архіву ПУ. Волосатий перець на прийомі у Зеленського: "На коліна, комахо! І ноги мені цілуй! Який я тобі собака? Ти як з президентом розмовляєш, гн*до!": Як у "Лізі сміху" згадують Зеленського (відео)

Прозорий Гонщик - Володимир Зеленський сміється над жартом

Марк Куцевалов та Ігор Ласточкин посміялися над президентом Володимиром Зеленським. На Кубку Чемпіонів в Одесі їхній номер називався "Волосатий перець на прийомі у президента", передаають Патріоти України 28 вересня 2019 року.

Прозорий Гонщик та Ігор Ласточкин розіграли сцену, ніби вони йдуть до Зеленського попросити про одне прохання. У дверях гумористи забарилися, так як президент попросив почекати.

Там і починаються веселощі, коли артисти репетують, з якою промовою звернуться до глави держави. Коли візит був більш-менш обговорений, Куцевалов попросив: "Стій, мені потрібно волосся на перці причесати". Зал, де сидів сам Зеленський з дружиною Оленою, вибухнув реготом.

Як стало відомо, йшлося про справжнього перця з волоссям. Після цього гумористи відкрили двері та вирішили "подлізаться" до президента, нібито спілкуючись між собою".

"Звичайно, я знаю, як ти його кохаєш (почав говорити Куцевалов). Я пам'ятаю, ти вулицею йшов і побачив плакат з його зображенням. І потім пішов дощ, ти зняв куртку і накрив плакат. Тоді ще син твій промокнув, а плакат ні", – говорив він.

"А нафіга мені син! У мене Зеленський є", – почав кричати Ласточкин, після чого на колінах поповз до кабінету президента, але там виявився їхній колега по сцені.

Після цього хлопці вирішили провести репетицію, ніби один з них президент, а другий – прохач. Куцевалов у ролі Зеленського зажадав від Ласточкіна цілувати йому ноги.

"На коліна, комаха! І ноги мені цілуй! Який я тобі собака? Ти як з президентом розмовляєш, гн*да! Ах, ти мене не послухався! А ну спробуй-но ляща президентського", – кричав Куцевалов, отримуючи стусани від колеги.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Швондер говорит, что у нас не разруха": Нові яскраві фотожаби на інтелектуальний карантин в Україні

вівторок, 1 грудень 2020, 23:42

Через те, що нові карантинні обмеження будуть збігатися з новорічно-різдвяними святами, жартівники перефразовували традиційну українську відмовку: "Давайте вже після свят". Введення в Україні інтелектуального карантину, який буде збігатися в часі з різ...

"А король-то ... без маски!": Появу Ху*ла на публічному заході висміяли влучною карикатурою

вівторок, 1 грудень 2020, 23:15

Під час візиту Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючись соціальної дистанції, люди без масок. Російський лідер теж не одягнув маску і рукавички. Під час вчорашнього візиту Володимира Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючис...