З архіву ПУ. "Вони реально дауни": У мережі висміяли діалог Путіна та Медведєва про погоду (відео)

Якби американці прослуховували Кремль, то вони були б вражені?

У мережу потрапив ролик з діалогом президента Росії Володимира Путіна та прем'єр-міністра Дмитра Медведєва про погоду. Невелике відео, на якому російські лідери крокують по Кремлю, опублікував у себе в Twitter російський пропагандист Дмитро Смирнов, передають Патріоти України 30 вересня 2019 року.

"Медведєв: Холодно як стало скрізь!

Путін: Прохолодно.

Медведєв: Зима просто!

Путін: Сніг випав".

Безглуздий діалог не залишив байдужими і фоловерів російського журналіста, які в підписі до посту висміяли представників своєї влади: "Вони реально дауни", "Хоббіти, яких ми заслужили", "Стриманий, але насичений змістом діалог двох безперечних геніїв думки ...", "Шойгу, включи опалення, негідник", – пишуть вони.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Швондер говорит, что у нас не разруха": Нові яскраві фотожаби на інтелектуальний карантин в Україні

вівторок, 1 грудень 2020, 23:42

Через те, що нові карантинні обмеження будуть збігатися з новорічно-різдвяними святами, жартівники перефразовували традиційну українську відмовку: "Давайте вже після свят". Введення в Україні інтелектуального карантину, який буде збігатися в часі з різ...

"А король-то ... без маски!": Появу Ху*ла на публічному заході висміяли влучною карикатурою

вівторок, 1 грудень 2020, 23:15

Під час візиту Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючись соціальної дистанції, люди без масок. Російський лідер теж не одягнув маску і рукавички. Під час вчорашнього візиту Володимира Путіна в Саров, президента РФ зустріли, не дотримуючис...