З архіву ПУ. "Их нравы": Російська співачка українського походження зняла спідницю, щоб похвалитись прихильникам своїм схудненням (відео)

Навіжена українофобка у свої далекі за 50 намагається щось довести

На відео в соцмережах співачка Лоліта Мілявська постала перед шанувальниками без спідниці (злостивці, правда, говорять, що і без трусів) і продемонструвала себе, передають Патріоти України 14 жовтня 2019 року.

«Димыч слюной изошелся. Красоточка», «Вернется к Вам ваш муж. Скоро начнет скучать по вам и вернется», «Лолита, дорогая, шикарно выглядите. А по секрету, скажите, что с лицом делали — это нити?», «Лола, похудей ещё килограмм на 15… И будет супер! Он вернется… Видно, что ты этого очень хочешь… Ведь любишь до сих пор…», — пишуть коментатори.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Оксана вийшла заміж за вампіра?": У Британському музеї знайшли старовинну воскову фігуру українського кума Путіна

субота, 10 квітень 2021, 23:30

Українці вже давно міркують над тим, на яку саме істоту більше схожий Віктор Медведчук...

Українські ЗМІ публікують російські фейки про загрозу масштабного вторгнення РФ

п’ятниця, 9 квітень 2021, 15:00

Усі ці повідомлення свідчать про гарно сплановану спецоперацію російських спецслужб з просування ідеї активізації бойових дій і передислокації своїх підрозділів біля кордонів з Україною. І досить дивно, чому цю інформацію розповсюдила низка українських ЗМ