"Замінила болгарина на вітчизняного виробника": Галкін потролив Путіна і Пугачову (відео)

Російський гуморист пожартував, що його дружина старанно виконала вказівку президента щодо імпортозаміщення.

Російський шоумен Максим Галкін, виступаючи на концерті у Кремлівському палаці, потролив свою дружину Аллу Пугачову і президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Так, він розповів глядачам, як Путін одного разу заявив, що треба вводити імпортозаміну. При цьому Галкін зазначив, що це для того, що вішати на вуха вже російську локшину. І додав, що примадонна смішно прокоментувала цю ситуацію.

"У нас сім'я прогресивна. Ось одного разу, коли Путін сказав, що потрібно вводити імпортозаміну... ну, щоб вішати на вуха вже російську локшину. Алла відразу прокоментувала: "Я вже давно поміняла болгарина на вітчизняного виробника". Тому ви зрозуміли вже, що сім'я у нас дуже навіть прогресивна, так?" – сказав Галкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Время простых решений", - Рибніков

субота, 30 травень 2020, 5:45

На этой неделе команда человечных реформаторов Владимира Зеленского официально сформулировала свой девиз - простота лучше воровства, и дела сразу пошли на лад. Главное не останавливаться на полпути и развиваться дальше - например, простейшие решения в...

"Надо просто перестать ездить в Бровары!": Фотожаба дня

субота, 30 травень 2020, 0:00

Якщо війну на Донбасі, на думку президента, легко було вирішити за допомогою способу "просто перестать стрелять", то проблему із Броварами, за цією ж логікою, можна вирішити ще легше... Політтехнолог Олексій Голобуцький не припиняє радувати своїх підпи...