Путін зумів добитися консенсусу американських еліт. Як демократи, так і республіканці вважають Москву ворожою державою - блогер

Що б там не казав сам Трамп про намагання відновити хороші стосунки з Росією, але призначені ним міністр оборони Матіс і радник з нацбезпеки МакМастер люди діяльні і так само називають Росію головною загрозою.

Ілюстрація:YouTube

"Дев'ять років тому цього дня іще йшла війна у Грузії. Російські мародери у військовій формі грабували на захоплених територіях. Але американський флот вже рухався у відповідному напрямку." Про це пише у своєму Facebook Юрій Луканов, передають Патріоти України, продовжуючи:

Через два дні до берегів Грузії підійшов американський флот. На європейські бази прибули додаткові американські літаки.

Просування російської армії негайно припинилося. Це була блискуча демонстрація: коли Путін стикається не із заявами, а з реальною загрозою, то він відступає без розмов.

Після того світ за інерцією ще продовжував не вірити, що Путін справді проголосив війну Заходу у Мюнхені 2007 року. Мало того, Захід продовжував залишатися у своїх ілюзіях навіть після кримнашу і війни на Донбасі.

Але тепер Путін зумів добитися консенсусу американських еліт щодо російської загрози. Як демократи, так і республіканці вважають Москву ворожою державою. Такого ніколи не було після розвалу СРСР.

Що б там не казав сам Трамп про намагання відновити хороші стосунки з Росією, але призначені ним міністр оборони Матіс і радник з нацбезпеки МакМастер люди діяльні і так само називають Росію головною загрозою.

Та й сам Трамп теж далеко не однозначно проросійський. Коли йдеться про те, щоб помірятися яйцями, то його риторика стає войовничою.

У грудні минулого року Путін десь там на нараді щось таке пробурмотів про збільшення збройного потенціалу. Трамп, який на той час був обраний, але ще не увійшов у Білий дім, написав твіт, в якому запевняв, що американська зброя буде випереджати всіх.

Потім на той час майбутньому прес-секретарю Трампа Шону Спайсеру довелося пояснювати, що його шеф не мав на увазі нікого конкретно.

Нині з подачі Пентагону у США ведуться дискусії про передачу летальної зброї Україні. А з подачі самого Трампа значно збільшений військовий бюджет. Білий дім, попри всю миротворчу риторику щодо Росії, твердо стоїть на позиції, що санкції можуть бути зняті лише після виведення військ Росії з Донбасу і після повернення Криму Україні.

Коли кажуть, що США найбільший у світі жандарм, то я за такого жандарма. Він примушує всяких агресивних дурнів у всіх куточках планети піджимати хвоста і займати належне їм місце. І у нашому випадку таке станеться. Щоб ви не сумнівалися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Європейці виділяють кошти на житло для переселенців. А далі... починається великий корупційний шабаш від Мінрозвитку, - журналіст

п’ятниця, 4 квітень 2025, 23:00

"Україна не має, куди селити внутрішньо переселених осіб - їм просто нікуди вертатися: ані будинків, ні навіть містечок і сіл вже немає. Європейці виділяють кошти на житло для таких людей. А далі починається великий корупційний шабаш від Мінрозвитку. Я...

"Ідеальна ціль для морських дронів": Росіяни в Керчі будують гігантський десантний корабель

п’ятниця, 4 квітень 2025, 22:26

Росія будує в окупованому Криму величезний універсальний десантний корабель "Іван Рогов"‎ проєкту 23900. Як заявив в ефірі телемарафону капітан 1-го рангу запасу, колишній заступник начальника штабу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, в окупантів можуть бути пробл...