Через "мощі Леніна в Мавзолеї": Путіна хочуть покарати за образу почуттів вірян

За словами президента РФ, комуністична ідеологія вкрай схожа з християнством.

Путін і сам не зрозумів, що сказав. Ілюстрація: ТАСС.

Путін порівняв тіло радянського вождя Володимира Леніна в мавзолеї з мощами християнських святих. Про це він розповів в інтерв’ю для фільму «Валаам», уривок якого показали на телеканалі «Росія 1», передають Патріоти України.

Путін заявив, що ставлення комуністів до Леніна вкрай схоже на вшанування святих. «Поклали в мавзолей. Чим це відрізняється від мощей святих для православних, просто для християн? Коли мені кажуть, що ні, в християнстві немає такої традиції, ну як же немає», — сказав він.

За словами президента, комуністична ідеологія вкрай схожа з християнством: «свобода, рівність, братерство, справедливість — це все закладено в Священному писанні, це все там є», – додав він.

"А кодекс будівника комунізму? Це сублімація, це просто такий примітивний витяг з Біблії, нічого нового не придумали»,- заявив Путін. У мережі різко відреагували на такі міркування президента РФ: “Хіба розумний таке ляпне?”.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "А жить так хочется, ребята!": Чому "гібриди" Путіна так бояться снайперської гвинтівки Barrett (фото)

понеділок, 22 січень 2018, 10:30

Спеціальна куля гвинтівок Barrett M107A1 може пробити броню завтовшки 30 мм або 30-сантиметрову стіну. Ця гвинтівка — лідер за точністю стрільби на далекі дистанції. Відомі факти ураження противника на відстані 2300 м. Спеціальна куля може пробити брон...

Хіти тижня. "Бандерівці вкрай винахідливі в методах тортур. Полонених просто віддали своїм": У мережі показали, як бойовики "ЛНР" поводяться з прихильниками, яких виміняли в України (фото)

понеділок, 22 січень 2018, 9:30

Після обміну бойовики утримують своїх прихильників в холодному приміщенні і до того ж не годують їх. Користувачі мережі обговорюють повідомлення про погані умови утримання в Луганську громадян, які були передані бойовикам ЛНР в процесі масштабного обмі...