"Гравіцапа" від росіян: Концерн "Калашніков" хвалиться летючим мотоциклом для спецназу (відео)

​Концерн опублікував кадри, як людина на одномісному мультикоптері пролетіла по великому залу з продукцією «Калашникова». Зараз він «обкатується», про практичне застосування пристрою в компанії пообіцяли розповісти пізніше.

Нове чудо російського воєнпрому, це поки всього лише концепт літального апарату у вигляді мультикоптера, розрахованого на одну людину. На записі випробувач піднімається на апараті в повітря і робить обліт великого залу, в якому представлена продукція компанії, повідомляють Патріоти України.

Спостерігати за першим польотом прийшов глава «Ростех» Сергій Чемезов.

Інформації про характеристики і можливі сфери застосування мультикоптера в концерні не повідомили. Мультикоптер - літальний апарат з трьома або більше несучими гвинтами постійного кроку, частина з них обертається за годинниковою стрілкою, частина - проти. Він рухається за рахунок прискорення або уповільнення швидкості обертання гвинтів.

Директор з комунікацій «Калашникова» Софія Іванова заявила, що мультикоптер проходить обкатку. Показати те, як апарат застосовується на практиці, в концерні пообіцяли пізніше.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Схема на мільярди гривень: Подробиці незаконного вивезення вугілля з ОРДЛО

вівторок, 18 січень 2022, 14:22

В такий спосіб Росія допомагала наповнити бюджети самопроголошених «республік» для забезпечення фінансування соціальних виплат населенню. Державне бюро розслідувань опублікувало схему справи Медведчука та Порошенка, яких звинувачують у підриві енергети...

Росія готує хімічну атаку біля Слов’янська як привід для вторгнення в Україну

субота, 15 січень 2022, 18:10

Варто зауважити, що завдяки своєчасному оприлюдненню оперативної інформації з боку аналітичного відділу ГІ «Права Справа» вдалося запобігти низці терористичних актів з чисельними жертвами з числа цивільних осіб з боку спеціальних служб РФ та «ЛДНР». Ро...