"І інше г...вно": Путінський пропагандист похвалився у мережі "Термінаторами" на параді до Дня перемоги (фото)

Коментатори зовсім не оцінили останні "дива російської військової техніки", а нагадали журналісту про стан освіти та медицини в РФ.

Дмитро Смирнов. Фото: соцмережі.

Журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов опублікував фотографії з репетиції генерального параду з нагоди 9 травня в Москві, чим викликав глузування користувачів соціальних мереж, передають Патріоти України.

"Термінатори", "Ярси" і "Армати" на бруківці: На Червоній площі пройшла генеральна репетиція Параду Перемоги", - підписав фото російський пропагандист.

"І інше г*вно, на яке витратили десятки мільярдів", "Може замість параду приголубити ветеранів?", "У Вас студентів та школярів, які не хочуть жити в такому режимі, б'ють нагайками кізяки, а Ви все про парад думаєте! Я не про поліцію, а про ряджених ТІТУШЕК. Журналісти, мабуть спеціально акценти змінюють в новинах, ті що головніше, то в останню чергу", "Не смішіть наші томагавки", "а що з освітою, медициною? Нам є чим гордиться?", - пишуть у відповідь Смирнову люди.


З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...