​Як огірки в бочці: Російські залізничники дивним чином добираються на роботу (відео)

Бригада з Башкирії на озброєнні має автомобіль «Волга». Як їм правильно користуватися і продемонструвала дружна зміна працівників.

Зі звичайної «Волги» виходить більше дюжини міцних залізничників. «Запевняємо вас, «Волга» набагато більш місткий автомобіль, ніж ви думали. Дивіться самі», - підписав автор відео, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Нескучные новости».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знайшли "схему": У Німеччині масово виявляють фальшивих "українців" - серед них багато громадян Угорщини

п’ятниця, 16 лютий 2024, 6:52

Останнім часом у Німеччині збільшилася кількість європейських громадян, серед яких багато угорців, які видають себе за українців і просять у влади соціальної допомоги, призначеної для біженців від російського вторгнення. Про це повідомило видання Schwä...

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...