Казус з покладанням росіянами квітів: "Ленин уже не подпускает к себе ватников! - К чему это?!", - блогер (відео)

21 січня збіговисько "вірних ленінців" Липецька схотіло виконати "священный долг". Подія сталася ще у 2016 року. Однак Мережа ніяк не може заспокоїтись. У Другу річницю дійства, відео не менш популярне, ніж у день "квітопада".

Ватним пенсіонерам довелося до Леніна підповзати. Фото: скріншот із відео.

"Ленин уже не подпускает к себе ватников! К чему это?!", - написав Ігор Ларіонов на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося!" та поділився дуже показовим відео із життя пересічних росіян, яке Патріоти України пропонують переглянути і вам.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерний шантаж Путіна: Росію попередили публічно і приватно про можливі наслідки

четвер, 29 вересень 2022, 21:42

Російський відомий своєю сталою тактикою так званого "підвищення ставок", тому не випадково наразі задіяна риторика щодо можливого використання ядерної зброї у разі неприйняття російських умов, а фактично шантажу. 21 вересня президент Володимир Путін п...

Американські літаки моніторять ядерні об'єкти РФ. Україну беруть під парасольку

четвер, 29 вересень 2022, 21:30

Про наслідки "референдумів" та загрозу тактичною ЯЗ. Про оперативну обстановку на фронті станом на 28.09.22, "приєднання нових регіонів" до рф, наступ ЗСУ, "могілізацію" та ядерну загрозу від режиму путіна. 01:10 - про секретний пункт та кількість ново...