Хіти тижня. Бахіли проти терористів: Росія вразила новим маразмом у Криму (фото)

На думку окупаційної адміністрації, терористів повинна зупинити закрита на гачок хвіртка та аналогічні "геніальні" заходи безпеки.

Людей без бахіл будуть відразу вважати терористами? Фото: соцмережі.

Росія ввела в анексованому Криму прямо таки маразматичні заходи «в боротьбі з тероризмом». Про вкрай дивні заходи, до яких вдалися в дитячих садках і школах розповідають здивовані батьки. Фотографії попереджень про «антитерористичні заходи» були опубліковані в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Зокрема дітей в школу тепер пускають тільки до 8:15. І це ще не найцікавіше. На думку окупаційної адміністрації, терористів повинна зупинити закрита на гачок хвіртка. Але найбільше відзначилися в дитячому садку. Там в рамках забезпечення антитерористичної безпеки вимагають входити через центральний вхід в бахілах.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Не для нервових: Вирішення "житлового питання" по-в'єтнамськи (фото)

вівторок, 19 червень 2018, 0:35

Гуляючи по В'єтнаму, можна ніколи не помітити крихітні будинки, заховані на маленьких звивистих алеях, розташовані під новими кондомініумами або затиснуті між вуличними кіосками та магазинами. У в'єтнамському мікро-будинку, який більше нагадує шафу, жи...

Хіти тижня. "Міні-Путін": Мережу потішила дівчина із Луганська з "ручним ополченцем" (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 19:00

Власник мавпочки виявився або недоумкуватим "патріотом республіки", або навпаки - людиною із дуже підступним почуттям гумору, яка про себе сміється із тих, кому сподобався подібний "ополченець". Мережу насмішила фото юної дівчини, яка сфотографувалася ...