Хіти тижня. Черговий російський "рекорд" виявився антирекордом: В мережі підняли на сміх путінський лайнер

Якщо в 2013 році судно перевозило 4 тисячі осіб на своєму борту, то в 2017 пропагандисти назвали "рекордом" цифру аж у 180 пасажирів.

Лайнер "Князь Володимир". Фото: РИА Новости.У соцмережах звернули увагу, що наповненість російського круїзного лайнера "Князь Володимир" є меншою в десятки разів, що, звичайно, абсолютно не заважає російським пропагандистам радісно рапортувати про "рекорди", пишуть Патріоти України з посиланням на Знай.

Так, місцеві прислужники режиму відрапортували, що лайнер "відправився в четвертий круїз до Криму з рекордним числом пасажирів".

Повідомляється, що на борту корабля було аж 180 пасажирів, в той час як в доокупаційні часи круїзні лайнери перевозили тисячі людей.

Так, рекорд був зафіксований у 2013 році, тоді судно вмістило 4 тисячі осіб на своєму борту.

"Круїз по-російськи. Коли це позорище вже потоне, воно своїм існуванням порочить наші спогади", - відзначає місцевий блогер.

"Цей плаваючий іноді лапоть просто ображає мене своїм існуванням. Володимир це ... Хоч би лайном його залило вже під три чорти".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лікарі, які рятують хворих на COVID-19, нарешті отримають 300% надбавки: ВРУ виправила помилку Радуцького", - Снєгирьов

вівторок, 7 квітень 2020, 16:23

Наразі, після підписання міністром охорони здоров’я Степановим відповідного наказу щодо отримання доплат у вигляді трьох посадових окладів зарплати медпрацівниками, які борються з коронавірусом, ситуація зрушила з мертвої точки. 30 березня на позачерг...

Скрепи неприкаяні: На Росії одружений мер "попався" на втіхах зі своєю заступницею під час відеонаради

вівторок, 7 квітень 2020, 8:05

Чиновники прославилися в соцмережах. На кадрах опублікованого відео видно, як чиновник сидить поруч з заступницею і починає торкатися її під столом. Спочатку вона з посмішкою осмикує мера і бере його під руку. Але через деякий час той знову торкається ...