Хіти тижня. "Дедушка держался за стул, чтобы поднять ж*пу": Соцмережі висміяли фото рукостискання Трампа і Путіна

Дивні кривляння російського президента вже не вперше привертають увагу публіки.

Трамп і Путін під час зустрічі. Фото: Вести.

Користувачі мережі висміяли президента Росії Володимира Путіна, який тримався за стілець під час протокольного потиску з президентом США Дональдом Трампом, передають Патріоти України.

На фото помітно, що Трамп простягає Путіну руку, а той простягає праву руку у відповідь, при цьому лівою рукою він міцно тримається за поручень стільця, на якому сидить. У коментарі до фото користувач пише: «Дедушка опоздала на встречу с американским папиком на час. Папик слегка осердчал и решил дедушку отшлепать, но дедушка крепко вцепился в стул и смог-таки удержаться на попе. Прям какие-то „50 оттенков чего-то там кремлевского“ получаются».

Під даним постом інші коментатори зазначили: «Как за стульчик держится, чтобы с ходулей не упасть», «Дедушка держался за стул, чтобы поднять ж*пу во время рукопожатия. Но видать не осилил».


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.