Хіти тижня. "Мої 210 спартанців": Карикатурист зобразив реакцію Путіна на "кремлівську доповідь"

Якщо вірити Сергію Йолкіну, то російський президент може нагородити цих політиків та олігархів.

Володимир Путін. Фото: АР.

Художник Сергій Йолкін зобразив реакцію російського президента Володимира Путіна на публікацію Мінфіном США "кремлівської доповіді", передають Патріоти України.

Карикатурний Путін говорить про потребу нагородити усіх "210 спартанців". У доповідь потрапили прізвища 210 російських політиків і олігархів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Французькі депутати відвідали окупований Крим і Донбас: Хто вони

неділя, 26 вересень 2021, 11:44

Ці матеріали будуть надані РНБО для вирішеня питання про впровадження санкцій щодо організаторів та учасників виборів до російських органів влади на території тимчасово окупованого Криму. Днями слідчі Служби безпеки України відкрили кримінальне провадж...

Газогін смерті: Чому відбувається військове загострення на Донбасі

четвер, 23 вересень 2021, 16:23

РФ використовує це як фактор військово-політичного тиску на Україну, з метою змусити до виконання політичної частини Нормандських і Мінських домовленостей, насамперед це імплементація формули Штайнмаєра, закону про особливий статус Донбасу і закону про ви