Хіти тижня. "Муся! Зачем ты нас**ла в ванной?": Відомий актор розповів, як "розвів" банківських шахраїв

Андрій Альохін розповів, як троллить шахраїв, котрі намагаються вивідати номер його банківської карти.

Андрій Альохін

Яскравим прикладом він поділився на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Я вам скажу: для актора дубляжу немає нічого благодатнішого, ніж ось ці дзвінки від служби охорони банку: "ми не питаємо ні ваших паспортних даних, ні ідентифікаційного коду! Тільки номер картки і три цифри на звороті". Я, наприклад, ставлю собі завдання: протриматися 20 хвилин», - розповів Альохін.

Він додав, що найчастіше зображує пенсіонера.

«Скажімо, Михайла Ісаковича. Поки шукаю картку, розповідаю, що діти в Ізраїлі, а я не поїхав: я там нікого не знаю, там же навкруги кожен день одні євреї. Потім диктую номер: п'ятсот вісімдесят п'ять мільйонів ... ні ... зараз, стривайте, я порахую, скільки знаків. Помиляюся, починаю спочатку. Вони все уважно слухають, не підганяють. Потім кажу: «Почекайте, тут кішка прийшла. Муся! Навіщо ти насрала у ванній?», - пише актор.

У мережі сприйняли історію Альохіна з захопленням, користувачі поділилися своїми випадками спілкування з шахраями.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.