Хіти тижня. Оце так! Поклонська та Жириновський потрапили в гучний сексуальний скандал

Лідер ЛДПР вважає, що скандальні висловлювання екс-«прокурорши» Криму Наталії Поклонської викликані її сексуальною незадоволеністю.

У РФ розгорівся публічний скандал між депутатами Держдуми Наталією Поклонської і Володимиром Жириновським. Після ефіру на «Ехо Москви» лідер ЛДПР разом з ведучим обговорював боротьбу депутата Наталії Поклонської з фільм «Матильда», повідомляють Патріоти України.

Ведучий припустив, що у Поклонської розвивається «сказ матки», на що Жириновський дав позитивну відповідь.

«Але в будь-якому випадку Альоша в чому має рацію, всюди, де є якісь дії в мистецтві, в політиці, в творчості – скрізь є сексуальна незадоволеність», – відповів Жириновський.

Слова Жириновського дійшли до самої Поклонської, яка вирішила відповісти на образу. Поклонська вважає, що існує якийсь «список Жириновського» для цькування. Нібито в нього входять глава МЗС РФ Лавров і останній російський імператор Микола ІІ, якого екс-«прокуроша» вважає святим.

Також Поклонська пригрозила політику дуеллю.

«На рахунок непристойного коментаря в мою адресу – під час царювання Романова перший же російський офіцер викликав би вас на дуель. Від вас би зажадали сатисфакції за образу жінки », – сказала екс-«прокурорша» Криму.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Поспішає на інавгурацію Зеленського? Українців розвеселила літаюча тарілка на столичній дорозі

неділя, 19 травень 2019, 8:52

"Так Державіаінспекції заборонила використання повітряного простору)))", "З Олд Кар Ленда везуть", - коментують знімок користувачі мережі.

Хіти тижня. "Гагарина было решено убить, чтобы скрыть миф о полете 12 апреля", - блогер-емігрант із РФ

субота, 18 травень 2019, 22:30

Юрій Гагарін нікуди не літав, а російським патріотам треба стримати свій запал. "Раскрыта тайна гибели Юрия Гагарина. Болгарские ученые обнаружили неотправленные письма, которые Гагарин писал своему другу Олегу Ковальскому, ленинградскому художнику. В ...