Хіти тижня. "Працюєш повією в російському борделі?", - Сазонов обламав пропагандиста Кремля з його запрошенням

Кремлівський рупор послали прямим текстом на три відомі букви.

Ілюстрація: відкриті джерела інтернетУкраїнський політолог Кирило Сазонов у різкій формі відповів представнику російського пропагандистського "Першого каналу", який запрошував його на ефір. Про це український експерт розповів на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Вечір неділі, дзвонить телефон - Москва. Показую дружині, вона киває і веде дитину з кімнати. "Алло, Кириле, ми представляємо перший канал російського ТБ, хочемо запросити вас у ролі експерта на ефір". Я кажу: "Ви ж знаєте, що російське ТБ я завжди посилаю на х*й? Пауза. Зітхання. "Тобто ось так?". Я кажу: "Саме так і так було і так буде...". "Тобто, Кириле, ми прощаємося?". Я кажу: "Звичайно. Але можу повторити". Молодик зітхає, прощається і відключається...", - переказав Сазонов свою розмову.

За його словами, кожен повинен перебувати на своєму місці і займатися своєю справою.

"Мабуть, сьогодні ввечері я не перший український політолог, який послав його прямим текстом. А що робити? Працюєш повією в дешевому російською борделі? Звикай до такого стосунку. Слава Україні, друзі. Кожен на своєму місці і кожен - робить, що має" , - резюмував політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Умом не понять": У "культурній столиці" РФ чоловік сідницями примерз до асфальту

вівторок, 16 січень 2018, 20:36

Нетверезого громадянина врятувала перехожа, яка викликала швидку. У Санкт-Петербурзі чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, сідницями примерз до асфальту. Його врятувала жінка, яка проходила повз: вона викликала швидку. Про це повідомл...

Скрепно-духовне: На Росії лікар побив пацієнтку, котра прийшла знімати побої

вівторок, 16 січень 2018, 20:13

Того, що чоловік, який її образив, виявиться людиною, до якої вона звернулася по допомогу, жінка не очікувала. В Якутії жінка прийшла 1 січня у місцеву лікарню для того, щоб зняти побої, нанесені їй 31 грудня. Її здивування було дуже сильним, коли вона...