Хіти тижня. "Працюєш повією в російському борделі?", - Сазонов обламав пропагандиста Кремля з його запрошенням

Кремлівський рупор послали прямим текстом на три відомі букви.

Ілюстрація: відкриті джерела інтернетУкраїнський політолог Кирило Сазонов у різкій формі відповів представнику російського пропагандистського "Першого каналу", який запрошував його на ефір. Про це український експерт розповів на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Вечір неділі, дзвонить телефон - Москва. Показую дружині, вона киває і веде дитину з кімнати. "Алло, Кириле, ми представляємо перший канал російського ТБ, хочемо запросити вас у ролі експерта на ефір". Я кажу: "Ви ж знаєте, що російське ТБ я завжди посилаю на х*й? Пауза. Зітхання. "Тобто ось так?". Я кажу: "Саме так і так було і так буде...". "Тобто, Кириле, ми прощаємося?". Я кажу: "Звичайно. Але можу повторити". Молодик зітхає, прощається і відключається...", - переказав Сазонов свою розмову.

За його словами, кожен повинен перебувати на своєму місці і займатися своєю справою.

"Мабуть, сьогодні ввечері я не перший український політолог, який послав його прямим текстом. А що робити? Працюєш повією в дешевому російською борделі? Звикай до такого стосунку. Слава Україні, друзі. Кожен на своєму місці і кожен - робить, що має" , - резюмував політолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Тхне, правда, як і від кандидата: В Одесі, незважаючи на заборону, відкрилась дільниця для голосування за Путіна (фотофакт)

неділя, 18 березень 2018, 23:25

Правоохоронці, що стояли поряд, ніяк не заважали такому волевиявленню.

Путіна підловили на систематичній брехні

неділя, 18 березень 2018, 15:17

Користувачі мережі помітили, що періодично президент Росії Володимир Путін дає одне й те саме доручення. Таке доручення він давав уряду в листопаді 2007 року, травні і вересні 2011, квітні 2012 і березні 2018 року. У коментарях до запису користувачі од...