Хіти тижня. Прочуханка рашистам-нацистам: Світлина пращурів "исконноруских" козаків Путіна (фотофакт)

Ідеологи сучасного екзальтованого нацизму, виводять "велику російську націю" то від легендарних аріїв, то від прадавніх римлян. Але ніяк не від нащадків "диких азійських народів", "самоїдів", як писали російські історики, котрі насправді і домінують в РФ

Російські козаки. 1913 й рік

Ідеологи Кремля воліють не акцентувати увагу суспільства на фактах минулого, що не вписується в міфотворчість «головної слов’янської держави», де російських козаків все частіше змальовують як синьооких вікінгів та «білокурих бестій» прадавніх германців, зазначають Патріоти України.

Всілякі там «бурятські танкісти» сприймаються російськими шовіністами, як їхні німецькі попередники ставились до «гарматного м’яса» допоміжних військ СС зі слов’янського «непотрібу», власівців, донських та кубанських козаків, кавказьких горців тощо. Принагідно нагадаємо «народу-переможцю», що в лавах Вермахту на Східному фронті, за оцінками історика Владислав Гриневич, воювали до мільйона етнічних росіян (!)

Як би там не було, забудьте про «Третій Рим», панове. А місце «Другого Єрусалиму» вже зайняте. До речі «Єрусалимом Землі Руської» здавна прозивається Київ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Реалії Мундіалю: Ображені поразкою росіяни насмішили мережу заявою про "потужне" прокляття, що нависло над їх "кривдниками"

п’ятниця, 20 липень 2018, 3:00

Російська газета "Метро" з тиражем понад 400 тисяч опублікувала статтю про прокляття збірної Хорватії на чемпіонаті світу-2018. Про це йдеться в блозі російської журналістки Вікторії Івлєвої, передають Патріоти України. Хорватська збірна вибила Росію з...

Google неприємно для Дональда Трампа переосмислив його ім'я, чи особу

четвер, 19 липень 2018, 22:31

Фото американського президента Дональда Трампа стало зображенням, яке пошуковик Google найчастіше видає при запиті слова idiot - "ідіот" англійською. Пошуковик почав видавати такі результати, коли Трамп відвідував Велику Британію минулого тижня, зазнач...