Хіти тижня. Прочуханка рашистам-нацистам: Світлина пращурів "исконноруских" козаків Путіна (фотофакт)

Ідеологи сучасного екзальтованого нацизму, виводять "велику російську націю" то від легендарних аріїв, то від прадавніх римлян. Але ніяк не від нащадків "диких азійських народів", "самоїдів", як писали російські історики, котрі насправді і домінують в РФ

Російські козаки. 1913 й рік

Ідеологи Кремля воліють не акцентувати увагу суспільства на фактах минулого, що не вписується в міфотворчість «головної слов’янської держави», де російських козаків все частіше змальовують як синьооких вікінгів та «білокурих бестій» прадавніх германців, зазначають Патріоти України.

Всілякі там «бурятські танкісти» сприймаються російськими шовіністами, як їхні німецькі попередники ставились до «гарматного м’яса» допоміжних військ СС зі слов’янського «непотрібу», власівців, донських та кубанських козаків, кавказьких горців тощо. Принагідно нагадаємо «народу-переможцю», що в лавах Вермахту на Східному фронті, за оцінками історика Владислав Гриневич, воювали до мільйона етнічних росіян (!)

Як би там не було, забудьте про «Третій Рим», панове. А місце «Другого Єрусалиму» вже зайняте. До речі «Єрусалимом Землі Руської» здавна прозивається Київ.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Свого президента підтримує?": У мережу виклали "не дитяче" фото російської вболівальниці на Олімпіаді (16+)

четвер, 22 лютий 2018, 23:05

Росіянка, яка залишилась без можливості помахати триколором, швидко зорієнтувалась та знайшла на місці інший "скрепний символ". "Русская болельщица на Олимпиаде", - написав Володимир Боміхов та поділився у спільноті "Патріоти України - єднаймося!" у со...

"Батько після перегляду цієї х*йні передумав йти на вибори": Мережу підірвало нове агітаційне відео фанів Путіна

четвер, 22 лютий 2018, 22:38

На відео люди з різних вікових категорій під музику співають або читають реп, закликаючи росіян прийти на виборчі дільниці. У Росії зняли вельми дивний відеоролик із закликом до населення піти на президентські вибори, які відбудуться 18 березня. Даний ...