Хіти тижня. Разом із загоном ліліпуток: Свіже фото Путіна з жінками розсмішило соцмережі

Для спілкування із російським президентом знаходять не просто спеціальних "надійних громадян", але й людей невеликих розмірів.

Насправді серед жінок багато таких, що вище Путіна. Фото: ТАСС.

Для колективного фото з президентом Росії Володимиром Путіним відібрали тільки низькорослих жінок у формі радянських регулювальниць Військової автомобільної інспекції. Знімок виклав у своєму Twitter журналіст кремлівського пула Дмитро Смирнов, викликавши хвилю насмішок серед користувачів, передають Патріоти України.

"Волгоград сьогодні: Путін і ГІБДД-1943", - написав Смирнов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дилема через відставку глави НБУ: Фотожаба дня

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:32

Відставка Якова Смолія та висока ймовірність зіпсованих відносин із МВФ визвали неабияку реакцію у соцмережах. З одного боку, звичайно, проблем в України та українців із кожним днем все більше. З іншого боку, люди із почуттям гумору здатні жартувати на...

"Обнуління" Путіна: Фотожаба дня

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:00

Якщо російський президент думав, що після "обнуління" він стане більш значущою персоною, то він жорстоко помилився. У мережі весело жартують із приводу того, на кого зараз перетворився Путін. Патріоти України пропонують вам оцінити фотожабу Олексія Чер...