Хіти тижня. "Салтичиха третього тисячоліття": У мережі глузують із "аристократичності" дружини Генпрокурора

Народний депутат Ірина Луценко, напевно вирішила, що жителі України повинні дізнаватися і пам’ятати не тільки її саму, а й ті речі, які вона носить.

Фото: vesti-ua.net.Народний депутат і дружина Генпрокурора Ірина Луценко, ставши жінкою третього тисячоліття, напевно, вирішила, що жителі України повинні дізнаватися і пам’ятати не тільки її саму, а й ті речі, які вона носить. Такий висновок напрошується з описаного журналістом Денисом Рафальським випадку, який стався в «Українському домі», передають Патріоти України.

У понеділок, 22 січня, тут проводили захід на честь Дня соборності. Політик принесла в гардероб своє пальто.

«Візьміть номерок», – сказала дівчина з «Українського дому» Ірині Луценко. «Я думаю, ви мене і так впізнаєте», – відповіла Ірина Луценко та й пішла», – написав журналіст на своїй сторінці в Facebook.

Реакцію гардеробниць на сказане Рафальський залишив «за кадром», зазначивши: «Пам’ятаєш І.Луценко – пам’ятай і її пальто».

Пізніше в коментарях він повідомив, що пальто гарне, «облямоване, здається, норкою зверху вниз уздовж гудзиків».

Генеральний прокурор Юрій Луценко у відповідь на публікацію на нашому сайті про цей випадок відповів у соцмережі коротко: “Брехня”.

Тим часом користувачі Мережі були шоковані такою поведінкою політика. «Як самооцінка підросла», «Салтичиха третього тисячоліття», «Бога за бороду зловила» – обурилися коментатори.

«Коли Юрій Віталійович сидів … дружина його була сповнена найщирішої людяності і навіть не чужа гуманізму. А потім хлоп, хочу бути Владичицею морською. Рідкісний випадок, коли свобода-зло», – відгукнувся на пост блогер Макс Бужанський.

«Високий статус в очах аж світиться

Душа і шати укриті стразами

Дружину третього тисячоліття

Хоч за пальтом ти мусиш пізнати

Хоч за аналізами», — не втримався журналіст Денис Бігус.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Внешнее управление, говоришь?": ​Клімкін розсміявся ОПЗЖисту Киві в обличчя з його "страшилками" з московської методички (відео)

неділя, 29 листопад 2020, 22:10

Екс-глава МЗС України Павло Клімкін розсміявся у відповідь на заяву депутата ОТЗЖ Іллі Ківи про "зовнішньому управлінні". Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін в ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" відповів на звинувачення, які на його ад...

"Телебачення Торонто" гумором відпрасувало нову пісню Святослава Вакарчука (відео)

неділя, 29 листопад 2020, 19:58

«Знову вино, чай, світ, дорога, кров, любов, мрій, що не покидай, озирнися, зупинись, мовчиш, несеш, болить. Ви прослухали нову пісню Святослава Вакарчука», - з іронією прокоментував кліп ведучий Майкл Щур.