Хіти тижня. Справжня "епідемія" виграшів: Нардепу з БПП пощастило в лотерею ще більше, ніж Ляшку

Політик пояснив свою удачу «математичною системою».

Павло Кішкарь. Фото: Ukrainian Gaming Congress.

Глава Радикальної партії Олег Ляшко не єдиний нардеп, який задекларував виграш в лотерею. Так, раніше депутат від БПП Павло Кішкарь в декларації вказав виграш в 1,2 млн грн. Новину передають Патріоти України.

Політик пояснив свою удачу «математичною системою». «Всі знають, що я причетний до грального бізнесу, у мене є можливості користуватися власною математичною системою… У декларації за 2015 рік виграш у національній лотереї задекларовано, з нього виплачені всі податки, так як Українська національна лотерея є податковим агентом», – пояснював Кішкарь .

Нардеп зазначив, що виграв всю суму в лотерею за один раз. При цьому в розрахунку він користувався математичним аналізом. «Це досить складна система в плані роботи. Колись на початку ми робили, було кілька математичних шкіл, я теж закінчував Малу академію наук за напрямом «вища математика», – зазначив політик.

Нагадаємо, Олег Ляшко задекларував 571 тисяч гривень виграшу в Українській національній лотереї. Нардеп задекларував три виграша: 283 560, 153 485 і 134 000 гривен.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.