Хіти тижня. Стихія зіпсувала Путіну День військової слави Росії: Центр Москви затопили нечистоти, сморід - божевільний

Чимало людей вбачають у цьому певний символізм. Адже яка слава у теперишньої Росії, світ добре усвідомлює.

У ніч на 5 листопада вулицю Олександра Солженіцина в Москві затопило нечистотами, - повідомляють очевидці інциденту, передають Патріоти України.

«И простер руку Моисей, и распростерлись воды... На самом деле нет, потому как не было ливневки. И затопила центр Москвы канализация», - підписав відео місцевий житель Олексій.

На самих кадрах видно, що вулиця і машини на ній фактично «потонули» в нечистотах. Крім цього москвич зняв, каналізаційний «гейзер», який практично підтопив ближчі магазини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Умом не понять": У "культурній столиці" РФ чоловік сідницями примерз до асфальту

вівторок, 16 січень 2018, 20:36

Нетверезого громадянина врятувала перехожа, яка викликала швидку. У Санкт-Петербурзі чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, сідницями примерз до асфальту. Його врятувала жінка, яка проходила повз: вона викликала швидку. Про це повідомл...

Скрепно-духовне: На Росії лікар побив пацієнтку, котра прийшла знімати побої

вівторок, 16 січень 2018, 20:13

Того, що чоловік, який її образив, виявиться людиною, до якої вона звернулася по допомогу, жінка не очікувала. В Якутії жінка прийшла 1 січня у місцеву лікарню для того, щоб зняти побої, нанесені їй 31 грудня. Її здивування було дуже сильним, коли вона...