Хіти тижня. Стихія зіпсувала Путіну День військової слави Росії: Центр Москви затопили нечистоти, сморід - божевільний

Чимало людей вбачають у цьому певний символізм. Адже яка слава у теперишньої Росії, світ добре усвідомлює.

У ніч на 5 листопада вулицю Олександра Солженіцина в Москві затопило нечистотами, - повідомляють очевидці інциденту, передають Патріоти України.

«И простер руку Моисей, и распростерлись воды... На самом деле нет, потому как не было ливневки. И затопила центр Москвы канализация», - підписав відео місцевий житель Олексій.

На самих кадрах видно, що вулиця і машини на ній фактично «потонули» в нечистотах. Крім цього москвич зняв, каналізаційний «гейзер», який практично підтопив ближчі магазини.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ще трохи і перетвориться на мумію Леніна": У мережі вказали на вражаючі зміни в обличчі Путіна

вівторок, 20 березень 2018, 11:43

Російський президент весь час змінюється, але такі зміни неможливо пояснити виключно віком. Президент Росії Володимир Путін сильно змінився з останні шість років на посаді. На зміни в зовнішності Путіна вказав український політолог і блогер Олексій Гол...

Хіти тижня. "Біжи, Надя, біжи...": У мережі яскравою карикатурою зобразили загадкове зникнення нардепа

вівторок, 20 березень 2018, 9:30

У мережі з'явилася карикатура на тему загадкового зникнення позафракційного народного депутата Надії Савченко. На ньому нардеп зображена в шапці і пальто, на яких з одного боку прикріплена медаль з прапором України, а на іншій - з прапорами Росії, "ДНР...