Хіти тижня. "Цього разу в воді кип'ятильник": Йолкін дотепною карикатурою висміяв водохресне купання Путіна

На свято Водохреща президент РФ вирішив не виловлювати амфору.

Путін не міг оминути увагою такий привід для самореклами. Фото: соцмережі.

Відомий російський художник Сергій Йолкін у своїй новій карикатурі висміяв водохресне купання президента Російської Федерації Володимира Путіна. Відповідний малюнок розміщений на сторінці "DW (російською)" в Twitter, передають Патріоти України.

"Купання у хрещенській ополонці - на цей раз можна обійтися без амфор та інших предметів антикваріату", - йдеться у підписі до зображення.

Варто зазначити, що карикатуру активно коментують в мережі. "Де валянки?", "Треба занурити в кипляче молоко", "А може, йому зануритися в киплячий котел, щоб помолодшав, як в конику-горбунку?", "Тільки воду підігріти", "Сатана", "Постанова знята восени. Піпл хаває", "Цього разу в воді кип'ятильник", "Шкода, хреститися цей православний так і не навчився. Все по-католицькому, та по-католицькому", - пишуть в інтернеті.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Главное - успеть раздать, пока не развалился": Медаль Путіна за міст в окупований Крим висміяли в мережі

вівторок, 21 серпень 2018, 22:55

З резервного фонду президента Росії виділять 27,8 мільйона рублів на виготовлення медалі, а також капсул, футлярів і бланків грамот. Президент РФ Володимир Путін запровадив медаль за будівництво Кримського моста, який з'єднав окупований півострів з Рос...

"Беспокоюсь за личную жизнь президента РФ. Не могу найти информацию - он букет поймал?" - блогер

вівторок, 21 серпень 2018, 20:53

Якщо людина не здатна навіть власну родину зберегти чи побудувати нову, то як їй можна довірити країну? "Bild: Путин приедет в октябре на свадьбу в Германию бывшего канцлера Герхарда Шрёдера, а теперь председателя совета директоров компании ПАО "НК "Ро...