Хіти тижня. "Заморожений" Путін: Як у Європі вирішили потішити російськомовний електорат (фото)

Пельменями з "цікавою" назвою очевидно намагаються "підкупити" російськомовних громадян, які у величезній кількості проживають в Німеччині.

Путін. Ілюстрація:express.co

У Німеччині почали продавати "Путінські пельмені". Фотографією продукції поділився користувач Twitter, передають Патріоти України.

Він також додав, що пельмені продаються в Німеччині, хоча зроблені вони в Латвії. Згідно з написом на упаковці "Путіна" закатують в пельмені вручну, і коштують вони 4,39 євро за пачку вагою 1 кг.

Користувачі соцмереж сходяться на думці, що таким чином - пельменями намагаються "підкупити" російськомовних громадян, які у величезній кількості проживають в Німеччині.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Чогось не дивує: Вирахували мінера, який підняв "на вуха" пів-Росії, - Сергій Талк

вівторок, 17 жовтень 2017, 15:00

Якщо мислити логічно, то навіть і спецслужби непотрібні... "Как будто телефонный террорист был занят чем-то ещё. Например, отмечал день рождения", - додав він.

Хіти тижня. Мережу вразила "гостинність" окупованого Криму (фотофакт)

вівторок, 17 жовтень 2017, 4:00

Український блогер Денис Казанський відзначив "гостинну" кримську рекламу таксі в аеропорт. "А Крим і досі гостинний...", - іронічно прокоментував Казанський напис на рекламному щиті "Набрид Крим? Лети звідси!"