Хіти тижня. "Заморожений" Путін: Як у Європі вирішили потішити російськомовний електорат (фото)

Пельменями з "цікавою" назвою очевидно намагаються "підкупити" російськомовних громадян, які у величезній кількості проживають в Німеччині.

Путін. Ілюстрація:express.co

У Німеччині почали продавати "Путінські пельмені". Фотографією продукції поділився користувач Twitter, передають Патріоти України.

Він також додав, що пельмені продаються в Німеччині, хоча зроблені вони в Латвії. Згідно з написом на упаковці "Путіна" закатують в пельмені вручну, і коштують вони 4,39 євро за пачку вагою 1 кг.

Користувачі соцмереж сходяться на думці, що таким чином - пельменями намагаються "підкупити" російськомовних громадян, які у величезній кількості проживають в Німеччині.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Не для нервових: Вирішення "житлового питання" по-в'єтнамськи (фото)

вівторок, 19 червень 2018, 0:35

Гуляючи по В'єтнаму, можна ніколи не помітити крихітні будинки, заховані на маленьких звивистих алеях, розташовані під новими кондомініумами або затиснуті між вуличними кіосками та магазинами. У в'єтнамському мікро-будинку, який більше нагадує шафу, жи...

Хіти тижня. "Міні-Путін": Мережу потішила дівчина із Луганська з "ручним ополченцем" (фото)

понеділок, 18 червень 2018, 19:00

Власник мавпочки виявився або недоумкуватим "патріотом республіки", або навпаки - людиною із дуже підступним почуттям гумору, яка про себе сміється із тих, кому сподобався подібний "ополченець". Мережу насмішила фото юної дівчини, яка сфотографувалася ...