"Ось так і НАТО прилетить. Як Карлсон": З'явилися цікаві фото з окупованого Криму

Туристів на півострові немає. Зате інших несподіваних "гостей", здається, більше, ніж самі місцеві хотіли б побачити.
Парашутист на даху в Криму. Фото: соцмережі.

У мережі з'явилися фото парашутистів, що пролітають над дахами житлових будинків в окупованому Росією Криму. Знімки опубліковані в Facebook фотографа Юрія Кондратьєва, передають Патріоти України.

"Севастополь. Лелека на даху - мир на землі! А парашутисти?", - пише фотограф. При цьому в коментарях він зазначає, що під час зйомок вертоліт зробив три заходи і кожного разу з нього стрибали 7-8 парашутистів.

Фото: facebook.com/yury.kondratev.33

Фото не залишилися без уваги блогера під ніком RoksolanaToday & Крим. "Севастополь. Ось так НАТО прилетить, як Карлсон ... і не помітите ...", - пише він у своєму Twitter.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Хіти тижня. "Коньяк надо в бутылку из-под "Пепси" наливать!": Льовочкін пив у Раді дивну рідину (фото)

субота, 22 лютий 2020, 12:00

Українці відразу почали робити припущення, що може бути у пляшці. Користувачі соцмереж почали іронізувати щодо рідини, припускаючи, що може бути в пляшці.