Популярний американський журнал опублікував на обкладинці голого Трампа

Художник натякає на бурхливі відносини президента США з пресою.

Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Журнал The New Yorker опублікував в соцмережі обкладинку нового номера з карикатурою на президента США Дональда Трампа, передають Патріоти України.

На малюнку Трамп зображений за кафедрою в оголеному вигляді, що, як зазначає редакція журналу, відсилає до рядків з пісні Боба Ділана «Все в порядку, Ма (Я всього лише сходжу кров'ю)»: «Навіть президентові Сполучених Штатів іноді доводиться стояти голим».
Автор малюнка, карикатурист Баррі Блітт зазначив: «Я хотів поговорити про бурхливі відносини президента Трампа з пресою».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

Ядерний потенція Путіна: Чи реальні загрози і чим може відповісти світ?

субота, 7 травень 2022, 17:20

Своєю чергою, Президент України Володимир Зеленський не виключає можливості застосування кремлем зброї масового ураження на тлі війни проти України, оскільки росіяни вже продемонстрували безвідповідальний підхід до ядерної небезпеки на українських АЕС.