"Проїзд гондолою по 8 грн.": У мережі дотепно жартують про потоп у Києві (фото)

За словами жителів столиці, в деяких місцях рівень води сягає близько метра.

Вражаюча злива у Києві. Фото: соцмережі.

Користувачі інтернету бурхливо відреагували на потужну зливу, яка в середу, 25 липня, обрушилася на Київ. Так, у соціальних мережах публікують фотожаби і жартують про наслідки стихії. Патріоти України пропонують вам оцінити найдотепніші жарти.

Відзначається, що в результаті сильного дощу затопило не тільки Проспект Перемоги, а й Шулявку, Лук'янівку, Дорогожичі, Нивки. За словами жителів столиці, в деяких місцях рівень води сягає близько метра. При цьому через сильний дощ і спровоковані ним затоплені вулиці Київ зупинився в пробках.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.