"При переезде на Дальний Восток давать гражданство РФ": Пропагандист Кремля вразив "геніальною" ідеєю переселення біженців з Донбасу

Виходить, що Росія зробила нестерпним життя промислового регіону сусідньої країни заради того, щоб заселити свою злиденну провінцію?
Пропагандист Олександр Коц. Фото: соцмережі.

У Росії думають над тим, як заселити регіон Далекого Сходу, для цього пропонують використовувати жителів окупованих районів Донбасу. З такою пропозицією виступив російський пропагандист Олександр Коц, передають Патріоти України.

"Можна біженцям з Донбасу давати громадянство РФ при переїзді на ДС (Далекий Схід, - прим. ред.)", - пише Коц. Потім він пом'якшується, і милостиво додає: "Втім, не тільки на ДС".

"О, прекрасний план. Рознести Донбас, занурити його в кримінал і хаос, зробити умови життя в регіоні нестерпними, а потім запропонувати його жителям переїзд на Далекий Схід РФ, в депресивну провінцію. Спасибі, Росія!", - коментує висловлювання Коца журналіст і блогер Денис Казанський.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Справа Порошенка: "Притягнення до відповідальності колишніх високопосадовців - світова практика", - Снєгирьов

четвер, 27 січень 2022, 23:00

Також зауважу, що притягнення до кримінальної відповідальності колишніх чиновників, якщо для цього дійсно є підстави, – нормальна загальносвітова практика. Політичні переслідування чи боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади? Про справу Порошенка ос...