Путін-чорт, Тимошенко-Солоха та Яценюк у ролі Гаррі Поттера: У мережу виклали дотепні фотожаби з українськими політиками

Віталій Кличко і Петро Порошенко взяли участь в "Іронії долі, або з легким паром".

Арсенія Яценюка "перетворили" на Гаррі Поттера. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі представили, як виглядали б герої популярних фільмів, якби їх ролі виконували українські (і не тільки) політики. Фотожаби опубліковано на Facebook сторінці "Сьогодні", передають Патріоти України.

Так, в "Вечори на хуторі біля Диканьки" вставили Юлію Тимошенко в ролі Солохи, а Чорт вийшов підозріло схожим на президента Росії Володимира Путіна. Віталій Кличко і Петро Порошенко взяли участь в "Іронії долі, або з легким паром".

Олег Ляшко постав в образі Грінча, викрадача Різдва. Уляна Супрун потрапила в радянську екранізацію казки "Морозко", а Арсеній Яценюк - сів на мітлу в ролі самого Гаррі Поттера.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.