"Рай близко! Он уже и тапки обул!": У мережі висміяли похід Путіна в печери в білих кросівках

Деякі дотепники запропонували відразу і замурувати на місці російського президента, як небезпечні ядерні відходи.

Путін мріє про особливо захищену печеру-бункер для себе? Фото: соцмережі.

У мережі бурхливо обговорюють відвідування президента РФ Володимира Путіна Псково-Печерський монастиря і його вбрання: російський лідер символічно був взутий в білі кросівки. Користувачі соцмереж встигли помітити "збіг" і почали не без сарказму коментувати, передають Патріоти України.

"Рай близько! Він вже і тапки білі взув!", - йдеться на сторінці спільноти "Думки Перзидента" в Twitter. "РуссоЗМІ повідомляють, що сьогодні Путін відвідав Псково-Печерський монастир. Судячи з фото, для монастиря виділили найплюгавішого з Путіних!)) Ще й костюмери познущались: нап'яли білі кросівки і чорну куртку, котра цій версії - майже пальто))", - пише блогер Олексій Голобуцький в Facebook.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У РФ почали призивати резервістів - до осені Кремль планує збільшити армію на 400 тис. осіб

вівторок, 16 травень 2023, 20:00

Кремль, не маючи можливості застосовувати проти України ядерну зброю, повернувся до старої радянської тактики завалювання супротивника трупами своїх солдатів. Днями російський диктатор Путін підписав указ про призов громадян РФ, які перебувають у запас...

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.