"Такий трафік... Аж сльози течуть!": У мережі показали свіжі фото, зроблені на путінському мосту в Крим

Навіть відверті "ватники" ненавмисно спростовують пропаганду Кремля, коли роблять захоплені "фоторепортажі" на мосту.

Кримський міст. Фото: Сегодня.

Відкритий в травні Кримський міст, який з'єднав окупований Крим і Росію, відчуває явний дефіцит проїжджаючих по ньому туристів. Про це свідчать фото, опубліковані на Twitter сторінці RoksolanaToday & Крим, передають Патріоти України.

"Йдемо на мільйон! Трафік серпня вражає ... Туристи - зграями!", - іронізує автор над офіційною російською статистикою, згідно з якою по Кримському мосту проїхало вже більше мільйона транспортних засобів.

"Такий трафік ... Аж сльози течуть. Ну, за Ротенберга!", - коментує автор також інше фото, зроблене захопленою відвідувачкою Криму, яка п'є шампанське при в'їзді на міст. Зазначимо, що підрядником будівництва моста була фірма, що належить Аркадію Ротенбергу, мільярдерові і другу дитинства Володимира Путіна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...