"Тепер братва всіх країн буде знати, що наш пахан - авторитетний злодій. Ніхто на нас гавкнути не посміє", - російський соціолог

На запитання одного з коментаторів, чи дійсно так сказала Захарова, Ігор Ейдман відповів: "Ну ні, я трохи прикрасив". Але насправді зміст її заяви був десь такий.

Марія Захарова. Фото: ТАСС.

Російський соціолог і політолог Ігор Ейдман опублікував у Facebook текст, який, як він уважає, міг би бути коментарем офіційного представника міністерства закордонних справ РФ Марії Захарової щодо запланованої зустрічі російського й американського президентів Володимира Путіна та Дональда Трампа. Патріоти України пропонують вам його прочитати.

"Братва, дуріємо по-чорному! Наш пахан їхньому пахану стрілку забив. Той спочатку комизився, понти кидав. А потім як лох, опустивши балду, почвалав на правіж. Його і так прокурори пресують. А в нашого є чим за горло взяти. Тепер братва всіх країн буде знати, що наш пахан – авторитетний злодій. Ніхто на нас гавкнути не посміє. Бо завели, мовляв, Крим у сусідів не за поняттями поцупили, на Донбасі свавіллям займаємося, у Сирії мокруху розвели. Зараз усі падли позатикаються. У кого хочеш будемо красти, кого захочемо – зариємо", – написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Що ж це коїться? У центрі Києва жінка з малою дитиною вступила в конфлікт з патрульними, ті вдалися до радикальних засобів (відео)

середа, 19 червень 2019, 8:54

Найбільш шкода в цій ситуацію дитину, котра на тривалий час залишилась без батьків. Українців спантеличив незвичний випадок у центрі столиці. Думки розділилися з приводу, хто в цій ситуації більш неправий, зазначають Патріоти України. Інцидент стався в...

Він чує голоси: Креативний варіант реклами

середа, 19 червень 2019, 6:10

В бажанні сподобатись виборцям українські політики вдаються до найрізноманітніших, інколи дещо кумедних, кроків... Один з креативних рекламних варіантів показали в спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти ...