"Тепер братва всіх країн буде знати, що наш пахан - авторитетний злодій. Ніхто на нас гавкнути не посміє", - російський соціолог

На запитання одного з коментаторів, чи дійсно так сказала Захарова, Ігор Ейдман відповів: "Ну ні, я трохи прикрасив". Але насправді зміст її заяви був десь такий.

Марія Захарова. Фото: ТАСС.

Російський соціолог і політолог Ігор Ейдман опублікував у Facebook текст, який, як він уважає, міг би бути коментарем офіційного представника міністерства закордонних справ РФ Марії Захарової щодо запланованої зустрічі російського й американського президентів Володимира Путіна та Дональда Трампа. Патріоти України пропонують вам його прочитати.

"Братва, дуріємо по-чорному! Наш пахан їхньому пахану стрілку забив. Той спочатку комизився, понти кидав. А потім як лох, опустивши балду, почвалав на правіж. Його і так прокурори пресують. А в нашого є чим за горло взяти. Тепер братва всіх країн буде знати, що наш пахан – авторитетний злодій. Ніхто на нас гавкнути не посміє. Бо завели, мовляв, Крим у сусідів не за поняттями поцупили, на Донбасі свавіллям займаємося, у Сирії мокруху розвели. Зараз усі падли позатикаються. У кого хочеш будемо красти, кого захочемо – зариємо", – написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Это просто праздник какой-то!": ​На кордоні Казахстану та Росії перекинувся спиртовоз, народ збігається звідусіль з відрами та бідонами (відео)

вівторок, 19 лютий 2019, 2:00

"Вогняної води" так багато, що свідки телефонують знайомим з навколишніх поселень, доки земля не поглинула життєдайну вологу. Процес йде весело, з селфі та матюками. В Костанайській області Казахстану на трасі Алма-Ата - Єкатеринбург (Росія) перекинувс...

Скрепнодуховне. "Та стріляйте в нього нах*р, та й усе. На одного дурня менше буде": "Гібриди" потішили п'яною розбіркою в "ДНР"

понеділок, 18 лютий 2019, 19:34

Бойові подруги учасників конфлікту заохочували чоловіків до швидкого "правосуддя". П'яні "захисники Донбасу" влаштували розборку в окупованому Харцизьку, зазначають Патріоти України. Відеозапис конфлікту з'явився у мережі. . У штовханині беруть участь...