"Тепер братва всіх країн буде знати, що наш пахан - авторитетний злодій. Ніхто на нас гавкнути не посміє", - російський соціолог

На запитання одного з коментаторів, чи дійсно так сказала Захарова, Ігор Ейдман відповів: "Ну ні, я трохи прикрасив". Але насправді зміст її заяви був десь такий.

Марія Захарова. Фото: ТАСС.

Російський соціолог і політолог Ігор Ейдман опублікував у Facebook текст, який, як він уважає, міг би бути коментарем офіційного представника міністерства закордонних справ РФ Марії Захарової щодо запланованої зустрічі російського й американського президентів Володимира Путіна та Дональда Трампа. Патріоти України пропонують вам його прочитати.

"Братва, дуріємо по-чорному! Наш пахан їхньому пахану стрілку забив. Той спочатку комизився, понти кидав. А потім як лох, опустивши балду, почвалав на правіж. Його і так прокурори пресують. А в нашого є чим за горло взяти. Тепер братва всіх країн буде знати, що наш пахан – авторитетний злодій. Ніхто на нас гавкнути не посміє. Бо завели, мовляв, Крим у сусідів не за поняттями поцупили, на Донбасі свавіллям займаємося, у Сирії мокруху розвели. Зараз усі падли позатикаються. У кого хочеш будемо красти, кого захочемо – зариємо", – написав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Кулінарні поради" не сподобалися: Facebook образився на українського волонтера за "несмачних росіян"

вівторок, 18 грудень 2018, 12:45

Мирослав Гай спробував пожартувати, але американська соцмережа гумор не зрозуміла. Українському волонтеру загрожує бан в соціальній мережі Facebook за пост, пов'язаний з віковою забороною на в'їзд в Україну громадян РФ. Про це написав сам волонтер Миро...

Ніде правди діти: "Виття на мокшанських болотах", або Реакція Імперії Зла на створення автокефальної Православної Церкви України (фотофакти)

понеділок, 17 грудень 2018, 20:08

Українці глузують над кривавими колонізаторами, що під гаслами "братерства" більше 300 років мордували нашу націю, винищівши десятки мільйонів невинних наших душ лише протягом 20 століття, не рахуючи якусь "жалку" десятку тисяч протягом 2014-18 років