Оберіть картинку і дізнайтеся, що про вас сказав би Фрейд - психологічний тест

Уявіть, якби вам випала нагода потрапити на сеанс до засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда. Що б він вам сказав? Психологічний тест у картинці дасть вам можливість це дізнатися,передають Патріоти України.

Подивіться на абстрактні зображення та оберіть те, яке зацікавило вас найбільше. Зверніть увагу: вам потрібно вибрати картинку, яка насамперед привернула вашу увагу, а не ту, що вам найбільше подобається.

  1. У Вас прихований величезний ресурс почуття гумору. Гумор — це найпотужніший захисний механізм. Він дає змогу економити психічну енергію, а жарт блокує сплеск неприємних емоцій. Однак будьте обережні, щоб не використовувати жарти для маскування своїх справжніх потреб і уникнення своїх найглибинніших емоцій.
  2. Дуже часто люди обмінюють щастя на уявну, хоч мінімальну стабільність. Ви неймовірно практичні, намагаєтеся не ризикувати зайвий раз. Це дає вам відчуття впевненості в майбутньому дні. Ви багато працюєте, докладаєте зусиль для реалізації своїх ідей, потенціалу. Намагаєтеся не ображати людей, навіть неприємну правду піднести як жарт.
  3. Подібно до того, як біль провокується або перебільшується, коли ми надаємо йому важливості, він зникає, якщо ми відволікаємо свою увагу. Пам'ятайте про цей принцип психоаналізу і використовуйте його. Будьте обережні, щоб не потрапити в пастку механізму, що підсилює негативні емоції. Намагайтеся подивитися на все з іншого боку.
  4. Найбільше в житті ми беззахисні й відкриті, коли любимо. Ваша підсвідомість сильно схильна до різних страхів. Вам складно відпускати людей зі свого життя. Допоможе порада Фрейда: "Людині важливо бути чесною хоча б наодинці з собою".
  5. Маси ніколи не знали жаги до істини. Вони вимагають ілюзій, без яких вони не можуть жити. Будьте обережні, щоб не зайти надто далеко у своїй цинічності, і насамперед постарайтеся не узагальнювати. Наш світ нескінченно різноманітний, вчіться пізнавати і цінувати його.
  6. Ви неймовірно віддані улюбленій справі. Готові пройти через будь-які перешкоди для досягнення мети. Не виключено, що саме Фрейд вам повідомив би ще один важливий принцип: "Тільки великі люди здатні все життя зберігати в собі елементи поведінки дитини. Перестаньте шкодувати про ваше минуле. Більше приділяйте часу, піклуйтеся про свою внутрішню дитину".

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...