Сезонні захворювання, головні болі та проблеми з судинами – всі ці недуги ускладнюють життя і підривають імунітет. На допомогу прийде супер настоянка для зміцнення організму за рецептом тибетських ченців, способом приготування якої поділитися лікар-натуропат Юлія Альошина, передають Патріоти України.
Часник - одна з найдивовижніших рослин. Він багатий вітамінами (B5, B6, C, PP), кальцієм, фосфором, кобальтом, марганцем, міддю, молібденом, селеном і хромом.
Не дивно, що багато народів беруть його за основу своїх лікарських рецептів. Наприклад, отримала знову зараз популярність часникова вода. Але є свої нюанси, не всім подобається прийом, і запах "після" відповідний.
Як робити тибетську часникову настоянку
350 г часнику потрібно промити та потовкти в дерев'яній ступі. Толкушка теж повинна бути з дерева. Не використовуйте металеві ножі або місткості, інакше може статися небажана хімічна реакція.
200 г часникової маси заливаємо етиловим спиртом (200 мл) з міцністю 70%. Горілку і самогон використовувати не варто.
Місткість герметично закриваємо. Струшуємо і залишаємо на 10 днів в темному прохолодному місці. Через 10 днів за допомогою декількох шарів марлі фільтруємо отриманий настій. Переливаємо в іншу банку, настоюємо ще 3-4 дні.
Тибетські цілителі починають готувати настоянку в фазу Місяця, що росте. Між прийомами настоянки повинно проходити не менше 3-4 годин. Їсти між прийомами не можна. Курс можна повторювати раз в 4-5 років.
Скріншот (instagram.com/dr.aleshina)
Що дає один курс прийому?
Нагадаємо, що перед прийомом будь-якого засобу необхідно порадитися з вашим лікарем!
Ранньовесняні роботи на городі набирають обертів, і особливе місце серед них займає вирощування огірків. Щоб насолоджуватися рясним урожаєм у майбутньому сезоні, садівники повинні пам’ятати про регулярне підживлення цих овочів. Щоб огірки вражали своїм...
Ми звикли думати, що наше здоров’я залежить від харчування, наявності хвороб чи стресів. Та насправді наш організм щодня стикається з підступнішими ворогами — звичками, які здаються нешкідливими на перший погляд. Однак саме вони мають ефект накопичення...