Перевірена тисячоліттями! Лікар поділилася рецептом супер-настоянки за рецептом тибетських цілителів

Сезонні захворювання, головні болі та проблеми з судинами – всі ці недуги ускладнюють життя і підривають імунітет. На допомогу прийде супер настоянка для зміцнення організму за рецептом тибетських ченців, способом приготування якої поділитися лікар-натуропат Юлія Альошина, передають Патріоти України.

Часник - одна з найдивовижніших рослин. Він багатий вітамінами (B5, B6, C, PP), кальцієм, фосфором, кобальтом, марганцем, міддю, молібденом, селеном і хромом.

Не дивно, що багато народів беруть його за основу своїх лікарських рецептів. Наприклад, отримала знову зараз популярність часникова вода. Але є свої нюанси, не всім подобається прийом, і запах "після" відповідний.

Як робити тибетську часникову настоянку

350 г часнику потрібно промити та потовкти в дерев'яній ступі. Толкушка теж повинна бути з дерева. Не використовуйте металеві ножі або місткості, інакше може статися небажана хімічна реакція.
200 г часникової маси заливаємо етиловим спиртом (200 мл) з міцністю 70%. Горілку і самогон використовувати не варто.


Місткість герметично закриваємо. Струшуємо і залишаємо на 10 днів в темному прохолодному місці. Через 10 днів за допомогою декількох шарів марлі фільтруємо отриманий настій. Переливаємо в іншу банку, настоюємо ще 3-4 дні.

Тибетські цілителі починають готувати настоянку в фазу Місяця, що росте. Між прийомами настоянки повинно проходити не менше 3-4 годин. Їсти між прийомами не можна. Курс можна повторювати раз в 4-5 років.


Скріншот (instagram.com/dr.aleshina)

Що дає один курс прийому?

  • Загальне зміцнення організму та імунітету
  • Очищення судин
  • Позитивний вплив на щитовидну залозу
  • Полегшення роботи серця
  • Цілющий вплив на судини мозку
  • Зменшення головних болів
  • Поліпшення стану м'язів
  • Поліпшення кольору обличчя і стану шкіри

Нагадаємо, що перед прийомом будь-якого засобу необхідно порадитися з вашим лікарем!

Дачникам на замітку! Як збільшити урожай огірків у рази

п’ятниця, 18 квітень 2025, 13:05

Ранньовесняні роботи на городі набирають обертів, і особливе місце серед них займає вирощування огірків. Щоб насолоджуватися рясним урожаєм у майбутньому сезоні, садівники повинні пам’ятати про регулярне підживлення цих овочів. Щоб огірки вражали своїм...

Не робіть помилок! ТОП-5 звичок, які повільно вбивають здоров’я

п’ятниця, 18 квітень 2025, 12:00

Ми звикли думати, що наше здоров’я залежить від харчування, наявності хвороб чи стресів. Та насправді наш організм щодня стикається з підступнішими ворогами — звичками, які здаються нешкідливими на перший погляд. Однак саме вони мають ефект накопичення...