ТОп-5 помилок, які ми робимо під час миття волосся

Більшість людей звикли до щоденного миття голови, прагнучи завдали мати свіже та доглянуте волосся. Проте, така звичка може погіршувати стан волосся, призводячи до сухості та ламкості, а також до деяких проблем зі шкірою голови.

Щоб покращити ситуацію та не допустити погіршення ситуації, слід трансформувати своє уявлення про догляд та змінити деякі щоденні звички. В OBOZ.UA визначили 5 головних помилок, які слід уникати під час миття волосся.

Часте очищення

Частота миття голови може позбавити волосся необхідних для нього природних олій. Крім того, використовувати шампунь необхідно не завжди та лише у невеликій кількості. Занадто багато шампуню може нашкодити волоссю, а тому застосовуйте кількість продукту розміром з монету.

Мити заплутане волосся

Вас може зацікавити:"Холостяк" Олександр "Терен" озвучив принципову умову під час кастингу на СТБ: які жінки не мають шансу

Перед тим, як зайти в душ, важливо розплутати волосся, щоб зменшити ймовірність його ламкості та заплутування під час миття. Використовуйте гребінець із широкими зубцями або щітку з м'якою щетиною, обережно розчісуючи волосся від кінчиків до коренів, щоб видалити всі вузли.

Нерівномірне нанесення кондиціонера

Кондиціонер надає волоссю м'якість, однак його нерівномірне нанесення може призвести до пересушування. Саме тому важливо нанести продукт рівномірно по всій довжині, розчесавши волосся на кінчиках. Щоб запобігти кучерявості та випадінню, переконайтеся, що кондиціонер ретельно втертий у волосся.

Неповне змивання

Залишки засобів можуть накопичуватися на шкірі, створюючи певні проблеми, зокрема вугрі, горбики та лупу. Після використання шампуню і кондиціонера обов'язково добре промийте волосся, масажуючи шкіру голови протягом хвилини після кожного етапу.

Миття гарячою водою

Гаряча вода відкриває кутикули волосся, що може пошкодити та послабити його коріння. Саме тому, мийте голову у теплій воді, яка допомагає продуктам краще проникати у волосся. Кім того, завершуйте миття холодною водою, щоб запечатати кутикули і зберегти вологу.

Коли солити пельмені? Є помилка, якої припускається багато господинь

субота, 22 червень 2024, 17:15

Пельмені, здавалося б, така банальна страва, але щоб напівфабрикати добре зварилися і вийшли смачними, потрібно знати секрети приготування, передають Патріоти України. По-перше, для приготування пельменів необхідно вибрати потрібну каструлю. Посуд має ...

Навіщо додають соду у варення - секрет, про який знають бабусі

субота, 22 червень 2024, 12:14

Харчова сода - засіб, який є майже у кожному будинку. Двовуглекислий натрій активно застосовують у побуті. Його можна використовувати і як засіб для чищення, і для полоскання горла, передають Патріоти України. Незамінна сода і для деяких кулінарних ціл...