Китайські вчені з Шанхайського інституту виявили у рутину властивості проти клітинного старіння та здатність посилити ефективність хімієтерапії при боротьбі з раком. Результати дослідження вчених опубліковані у журналі Aging Cell, передають Патріоти України.
Рутин - представник класу флавоноїдів, який має ангіопротекторну та капілярозміцнювальну дію, а також виявляє антиоксидантні властивості. Речовина найчастіше використовується як компонент полівітамінних препаратів, а також самостійний препарат. Джерелами промислового отримання рутину є рослини софора японська та гречка посівна.
Попередні дослідження показали, що накопичення клітин, що старіють, у людей похилого віку пов'язане зі збільшенням частоти вікових патологій, які сприяють погіршенню здоров'я. Це відкриття механізму старіння дозволило вченим розробляти нові антивікові препарати, однак із розроблених варіантів ще немає достатньо безпечних.
У цій роботі фахівці намагалися знайти природні антивікові засоби, провівши великомасштабний скринінг бібліотеки природних лікарських засобів. Як виявилося, рутин має здатність впливати на клітини, що старіють, знижуючи запалення в них.
Проте за словами нутриціологині Катерини Крупкіної, яку нещодавно запросила на інтерв’ю Марічка Падалко для свого YouTube-каналу, важливо не те, коли саме ми їмо, а що обираємо на вечерю. Набряки вранці — це наслідок затримки рідини в організмі, яка на...
Малина – рослина досить чутлива до умов, у яких її вирощують. Від складу ґрунту та рівня зволоженості залежить, наскільки великими та смачними будуть ягоди, передають Патріоти України. А на склад ґрунту, звісно, впливають добрива, якими ви підживлюєте ...