Китайські вчені з Шанхайського інституту виявили у рутину властивості проти клітинного старіння та здатність посилити ефективність хімієтерапії при боротьбі з раком. Результати дослідження вчених опубліковані у журналі Aging Cell, передають Патріоти України.
Рутин - представник класу флавоноїдів, який має ангіопротекторну та капілярозміцнювальну дію, а також виявляє антиоксидантні властивості. Речовина найчастіше використовується як компонент полівітамінних препаратів, а також самостійний препарат. Джерелами промислового отримання рутину є рослини софора японська та гречка посівна.
Попередні дослідження показали, що накопичення клітин, що старіють, у людей похилого віку пов'язане зі збільшенням частоти вікових патологій, які сприяють погіршенню здоров'я. Це відкриття механізму старіння дозволило вченим розробляти нові антивікові препарати, однак із розроблених варіантів ще немає достатньо безпечних.
У цій роботі фахівці намагалися знайти природні антивікові засоби, провівши великомасштабний скринінг бібліотеки природних лікарських засобів. Як виявилося, рутин має здатність впливати на клітини, що старіють, знижуючи запалення в них.
9 травня за новим стилем (22 травня за старим) відзначають перенесення мощей Миколая Чудотворця. У народі це свято відоме як Миколай Весняний або Миколай Літній. За юліанським календарем сьогодні вшановують праведну Глафіру Амасійську. ***. На Миколая ...
Печериці — одні з найпопулярніших грибів, які часто зустрічаються на наших столах. Вони мають ніжний смак, тому чудово поєднуються з різними стравами — від яловичого гуляшу до грибного соусу. Багато з нас досі стикаються з дилемою, чи варто чистити ці ...