Багато гурманів люблять сало. І нічого дивного в цьому немає: ніжність, ситність та яскраві смакові якості мало кого залишають байдужим, передають Патріоти України.
Крім того, у салі міститься чимало корисних вітамінів та корисні мікроелементів, які необхідні для людського організму.
Ось тільки багато людей припускаються грубої помилки: вони вважають, що сало можна робити джерелом значної частини добової дози жиру, тому особливо не обмежують себе у вживанні цього продукту.
Сало можна вживати щодня. Але не більше ніж 10-30 грамів.
Справа в тому, що продукт містить саме насичені жири. Але в організм повинні надходити і ненасичені.
Тому не тільки сало повинно бути джерелом жирів. Потрібно замінити частину цього продукту такими корисними джерелами жиру, як жирна риба та горіхи.
Жирний продукт потрібно вживати не лише із хлібом.
Бажано, щоб «у парі» із салом йшли овочі: помідори, огірки, цибуля та будь-яка улюблена зелень.
Цей простий кулінарний трюк зробить зі звичайних пельменів справжній кулінарний шедевр, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. . Напевно, немає такої людини на світі, яка б не варила хоч раз у житті пельмені. Бо вони не лише смачні, а й швидк...
Приготування смачного бульйону – це справжнє мистецтво, що потребує ретельного підходу та уваги до кожної дрібниці. Однак, існує три помилки, які роблять майже всі під час приготування цієї страви, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Кухарі...