Багато гурманів люблять сало. І нічого дивного в цьому немає: ніжність, ситність та яскраві смакові якості мало кого залишають байдужим, передають Патріоти України.
Крім того, у салі міститься чимало корисних вітамінів та корисні мікроелементів, які необхідні для людського організму.
Ось тільки багато людей припускаються грубої помилки: вони вважають, що сало можна робити джерелом значної частини добової дози жиру, тому особливо не обмежують себе у вживанні цього продукту.
Сало можна вживати щодня. Але не більше ніж 10-30 грамів.
Справа в тому, що продукт містить саме насичені жири. Але в організм повинні надходити і ненасичені.
Тому не тільки сало повинно бути джерелом жирів. Потрібно замінити частину цього продукту такими корисними джерелами жиру, як жирна риба та горіхи.
Жирний продукт потрібно вживати не лише із хлібом.
Бажано, щоб «у парі» із салом йшли овочі: помідори, огірки, цибуля та будь-яка улюблена зелень.
Домашня консервація - це популярний спосіб зберегти овочі, фрукти та ягоди на зиму, але що робити, якщо взимку температура в погребі падає нижче нуля? Чи може консервація "переморозитися", і як це позначиться на її смаку, консистенції та безпеці? РБК-У...
Якщо ви хоча б раз приготуєте суші вдома, то ви більше ніколи не замовлятимете їх у ресторані: страва виходить не тільки в рази смачнішою, а й набагато дешевшою, передають Патріоти України. До того ж, ви можете нічим не обмежувати політ своєї фантазії ...