Багато гурманів люблять сало. І нічого дивного в цьому немає: ніжність, ситність та яскраві смакові якості мало кого залишають байдужим, передають Патріоти України.
Крім того, у салі міститься чимало корисних вітамінів та корисні мікроелементів, які необхідні для людського організму.
Ось тільки багато людей припускаються грубої помилки: вони вважають, що сало можна робити джерелом значної частини добової дози жиру, тому особливо не обмежують себе у вживанні цього продукту.
Сало можна вживати щодня. Але не більше ніж 10-30 грамів.
Справа в тому, що продукт містить саме насичені жири. Але в організм повинні надходити і ненасичені.
Тому не тільки сало повинно бути джерелом жирів. Потрібно замінити частину цього продукту такими корисними джерелами жиру, як жирна риба та горіхи.
Жирний продукт потрібно вживати не лише із хлібом.
Бажано, щоб «у парі» із салом йшли овочі: помідори, огірки, цибуля та будь-яка улюблена зелень.
Якщо запекти куряче м'ясо з крупою в духовці – у вас вийде повноцінна ситна страва на вечерю. Готується вона значно простіше за традиційний плов. А замість класичного рису або гречки можна використати курупу, яка відварюється моментально і без зайвої м...
Якщо ви хочете швидко приготувати скумбрію у маринованому вигляді, то цей рецепт — ваша знахідка. Пів години — і рибка готова, передають Патріоти України. Обов’язково при такому приготуванні порізати скумбрію шириною не більше, ніж 5 мм. Це для того, щ...