
Смажена картопля вдається не завжди – іноді вона плаває в жирі або олії, іноді виходить не смажена, а тушкована, а то й зовсім перетворюється на пюре, передають Патріоти України.
Чимало тут залежить від кулінарного досвіду, від сорту овочів, від сковороди і, звичайно, від попередньої підготовки бульб до смаження.
Подробиці
7 секретів смаженої картоплі
- Сорт. Найкраще смажити картоплю з низьким рівнем крохмалю. Якщо говорити про сорти, то це «Романо», «Ред Скарлетт», «Водограй», «Гурман», «Веснянка» та ін.
- Посуд. Краще смажити на чавунній або сковороді з товстим дном, щоб грілася рівномірно і довше тримала тепло. Також вона має бути широка з високими бортами.
- Картопля. Бульби потрібно різати скибочками або соломкою завтовшки по 8 мм. Більш масивні шматки вимагають 5-хвилинного варіння.
- Крохмаль. Щоб зменшити кількість крохмалю, нарізану картоплю заливають водою на 30 хвилин, а потім викладають на рушник, щоб пішла зайва волога.
- Температура. Потрібно заздалегідь розігріти сковороду разом з рослинною олією і, коли вона почне трохи димитися, можна класти картоплю.
- Час. Не чіпайте картоплю перші 5-7 хвилин. За цей час овоч покриється золотистою скоринкою. Потім потрібно ретельно перемішати. Повторюємо цю процедуру за 5-7 хвилин.
- Сіль. Солити можна лише після появи скоринки, потім потрібно зробити меншим вогонь, прикрити кришкою та залишити картоплю на 20-25 хвилин.
Якщо котлети не розвалилися на сковороді, вийшли цілісні, м’які, ніжні і соковиті, то можна з упевненістю говорити про кулінарний успіх. Справа в тому, що приготувати ідеальну м’ясну страву досить складно. У багатьох випадках страва втрачає цілісність ...
Кожна друга людина на Землі обирає саме чай замість кави. До речі, цей напій більш популярний а Англії, а не на батьківщині - у Китаї, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Саме в чорному чаї є багато корисних елементів, які позитивно впливаю...