Спеції не можна додавати бездумно куди доведеться – можна сильно спотворити смак готової страви. Але якщо не додати ту чи іншу добавку, наприклад в плов, то досягти необхідного смаку вже не вийде, передають Патріоти України.
Тому готуючи плов, обов’язково додають приправу зіру, а разом із нею часник. У той же час, сподіватися на те, що додавши необхідні спеції можна врятувати плов, теж неправильно.
До так званих класичних приправ для плову відносять, перш за все, зіру, свіжий і сушений часник, шафран, куркуму, і навіть родзинки з курагою. Вважається, що всі інші добавки зайві. Усі, крім однієї забутої – це барбарис. Виявляється, барбарис це не лише смак знаменитих льодяників. Ягода має кислий смак, особливий аромат і надає плову здорової кислинки.
Крім того, барбарис містить вітаміни, кислоти та інші корисні речовини, які знижують навантаження на шлунок.Барбарис не просто покращує смак готових страв, але й підвищує апетит, втамовує спрагу і має сечогінний ефект. А в народній медицині барбарис у чистому вигляді використовується для зниження температури.
Грецькі горіхи давно відомі своєю користю для серцево-судинної системи. Однак нові дослідження підтвердили, що вони також здатні підтримувати здоров'я кишечника - і ці два аспекти можуть бути тісно пов'язані між собою, передають Патріоти України. Дослі...
Хоча зберігання яєць на кухонній столешниці є звичною практикою для багатьох, нові рекомендації експертів свідчать, що правильне зберігання може значно продовжити їхній термін придатності і запобігти розвитку шкідливих бактерій, передають Патріоти Укра...