Печінка – улюблена страва багатьох. Але це в тому випадку, коли вона соковита й м’яка, а не «гумова», передають Патріоти України. Від чого залежить м’якість тушкованої печінки?
Спочатку обсмажте 200 г підчеревини, потім додайте 2 цибулини й тушкуйте під кришкою до золотистого кольору.
Коли цибуля готова, поріжте печінку досить великими шматочками (приблизно, як сірникова коробка, а курячу – надвоє).
Посоліть, поперчіть і тушкуйте на середньому вогні 3-5 хвилин, знову ж під кришкою. Як тільки при наколюванні виделкою не стане крові, а буде прозорий сік, вимикайте.
Запам’ятайте: печінка робиться твердою, коли вона пересмажена. І чим більше ви будете тримати її на вогні, тим більше вона буде жорсткішою та гумовою.
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...