Частою проблемою, що дає про себе знати під час приготування вареників, є «розповзання» страви. Перебуваючи в киплячій воді, страва може втратити начинку через тісто, яке лопнуло, передають Патріоти України.
Зрозуміло, блюдо, що вийшло, мало влаштує гурманів. Тому важливо дотримуватися правил приготування страви. Якщо слідувати трьом простим рекомендаціям, то вареники збережуть свою цілісність.
Тісто для вареників потрібно робити виключно на крижаній воді. В іншому випадку борошняна основа не вийде досить м’якою та еластичною.
Використовувати зайві інгредієнти не можна. Тісто для вареників повинно складатися виключно з води, просіяного борошна, яєць і солі.
Під час розкочування тіста потрібно переконатися, що основа не виходить занадто тонкою. Бажана товщина – півтора міліметра. А якщо планується використовувати соковиту начинку, то тісто має бути ще товщим.
Бажано, щоб внутрішня частина майбутньої страви не була надто вологою. Якщо це не так, є сенс попередньо заморозити начинку. Також не варто забувати про правильне співвідношення інгредієнтів: тісто та начинка повинні бути приблизно рівними за вагою.
Як тільки ви зліпили «вушка», не поспішайте відправляти їх у каструлю. Спочатку потрібно дочекатися того, щоб рідина в посуді закипіла. Переборщувати з кількістю вареників, що висипаються в каструлю, не можна. Краще варити страву в кілька етапів – за порціями.
Курка-гриль - це класика, яку легко зіпсувати. Сухе, гумове, безсмакове м’ясо здатне зіпсувати будь-який обід. Але відома кулінарна експертка Дженніфер Сігл поділилася рецептом, який гарантує ніжне, соковите і ароматне філе щоразу, передають Патріоти У...
Те, що ми їмо, має набагато більший вплив на наше психічне самопочуття, ніж може здаватися на перший погляд. Сучасні дослідження доводять тісний зв’язок між харчуванням і тривожністю, передають Патріоти України. Деякі продукти здатні знижувати рівень с...