Досвідчені господині не поспішають ділитися рецептом варіння правильного бульйону. Через це багато хто продовжує готувати супи і варити холодець, повторюючи одні й самі помилки, будучи впевненими, що роблять правильно, передають Патріоти України.
Для наваристого бульйону потрібно брати щільне і навіть жилисте м’ясо і найкраще на кісточці.
Можна вибрати гомілку, реберця або супову курку.
Воду потрібно наливати із запасом, але не порушуючи пропорції. Все зроблено правильно, якщо м’ясо вкрите водою на 3 см.
Щоб зварити наваристий бульйон, потрібно варити м’ясо в холодній воді, а якщо потрібно соковите та смачне м’ясо, то його кладуть у окріп.
Що стосується першого бульйону, який у багатьох будинках прийнято виливати в каналізацію, то це допустимо лише з курячим чи яловичим м’ясом.
Овочів, по правді кажучи, не повинно бути багато. Якщо завдання – зварити світлий та прозорий бульйон, то взагалі нічого, крім м’яса, не кладуть. Якщо дуже потрібно, то можна використовувати цибулю, моркву або корінь селери, але лише очищені.
Якщо переварити овочі, то вони випадуть у каламутний осад або почнуть вбирати всі поживні речовини.
Пінку, кажуть, можна не знімати. Нібито у ній залишаються поживні речовини. Сумнівна рекомендація.
Насправді пінка видаляється відразу, як закипить вода. Використовується для цього лише мокра ложка, на яку не осідає жир.
Шумівкою всю пінку збирати доведеться довго.
Кожна господиня прагне приготувати страви з курячих субпродуктів так, щоб вони не гірчили і вийшли смачними. Саме неприємний присмак часом зупиняє господарок від використання курячих сердець і печінки, передають Патріоти України. Пропонуємо вам ознайом...
Іноді навіть професійні кухарі припускаються помилок у приготуванні найпростіших страв, що вже говорити про любителів, передають Патріоти України. Картопляне пюре навряд чи можна віднести до гарнірів, процес приготування якого проходить завше гладко. К...