Незважаючи на те, що м’ясного фаршу в цьому рецепті використовується по мінімуму, котлетки виходять неймовірно смачними, а саме приготування простіше простого. Більш того, цей рецепт виручить, якщо на даний момент, немає зайвих коштів, а часу на приготування в обріз, передають Патріоти України.
Фарш може бути, як м’ясний – свинина / яловичина, так і курячий або з індички.
1. Картоплю почистити і поставити варитись, щоб картопля зварилася швидше, раджу порізати її на часточки. Пару картоплин потрібно залишити в сирому вигляді.
2. Родзинка рецепта – це панірування, і ось як його готувати. У чашу блендера потрібно скласти шматочки батона і очищені зубчики часнику. Капнути трохи соняшникової олії. Прокрутити до однорідності.
Отриману масу, розподілити по плоскій тарілці і поставити в мікрохвильовку на максимальну потужність на одну хвилину. Так само можна скористатися духовкою, в цьому випадку час збільшується до 7 – 10 хвилин.
3. Решту картоплини і цибулю подрібнити знову ж за допомогою блендера. А можна скористатися звичайною теркою.
4. Картопля, яка варилася, до цього моменту вже повинна зваритися. її необхідно розім’яти до пюреподібного стану.
5. Залишилося з’єднати всі інгредієнти:
Сюди ж розбити яйце, за смаком посолити і додати дрібно нарізаний кріп. Вимішати до однорідності.
Далі, трохи вологими руками сформувати акуратні невеликі котлетки, кожну з яких обваляти в паніровці, а потім обсмажити на сковорідці, в яку налити трохи соняшникової олії. Ще ніхто і ні разу навіть не зрозумів, що мої котлетки приготовані в основному з картоплі, а не з м’яса.
Вони виходять дуже смачними, а завдяки паніровці неймовірно ароматними. Смачного!
Гречана крупа - не новинка на українських столах, але багато хто досі не знає, що вона буває різною й що її корисні властивості залежать від способу обробки. Біла чи смажена, у гарнірі чи як начинка - гречка заслуговує на більше місце в нашому раціоні,...
Мільйони людей починають день з кави ще до сніданку. Але чи така звичка дійсно корисна для шлунково-кишкового тракту? Експерти розповідають, коли кава на голодний шлунок . це стимул, а коли - шкода, передають Патріоти України. Кава стимулює вироблення ...