Холодець - смачна та корисна страва, яку готують в Україні не лише на свята. Насичений м'ясний холодець може бути як закускою, так і основною стравою на столі. Його приготування займає чимало часу, до того ж потрібно знати деякі нюанси, щоб холодець застиг і був правильної консистенції, передають Патріоти України.
Спочатку потрібно розібратися, чому в деяких випадках холодець погано застигає. Найгірше застигає холодець на бульйоні з курки. Щоб страва напевно застигла, крім курячих гомілок або супового набору додавайте до холодцю ще свинину та яловичину. Щодо желатину, то його можна додавати, а можна і ні.
Якщо на ранок ви дістаєте холодець, а він досі рідкий, як суп, слід злити бульйон у каструлю і ще раз перекип'ятити його. На 1 літр води додайте 25 г желатину, розведеного в 100 мл бульйону. Додавайте желатин у бульйон, який трохи охолонув, добре перемішайте, а потім заливайте у форми.Щоб холодець добре загуснув, багато господинь радять додавати до нього копита. А для прозорості додайте в холодець моркву, обсмажену на сковороді.
Забудьте про жорсткі котлети, які важко кусати та жувати. Щоб вони були легкими та апетитними, нагадували пух, потрібно правильно підготувати фарш. Деякі кулінарні хитрощі допоможуть це зробити, передають Патріоти України. Отже, ми вже знаємо, що секре...
Ознакою ідеальних дерунів служить рум’яна скоринка зовні, яка приховує м’яку та соковиту основу, передають Патріоти України. Досвідчені кухарі розповіли про кілька секретів ідеальних дерунів, які не встигнуть навіть затриматись на столі. Важливо не пер...