Холодець - смачна та корисна страва, яку готують в Україні не лише на свята. Насичений м'ясний холодець може бути як закускою, так і основною стравою на столі. Його приготування займає чимало часу, до того ж потрібно знати деякі нюанси, щоб холодець застиг і був правильної консистенції, передають Патріоти України.
Спочатку потрібно розібратися, чому в деяких випадках холодець погано застигає. Найгірше застигає холодець на бульйоні з курки. Щоб страва напевно застигла, крім курячих гомілок або супового набору додавайте до холодцю ще свинину та яловичину. Щодо желатину, то його можна додавати, а можна і ні.
Якщо на ранок ви дістаєте холодець, а він досі рідкий, як суп, слід злити бульйон у каструлю і ще раз перекип'ятити його. На 1 літр води додайте 25 г желатину, розведеного в 100 мл бульйону. Додавайте желатин у бульйон, який трохи охолонув, добре перемішайте, а потім заливайте у форми.Щоб холодець добре загуснув, багато господинь радять додавати до нього копита. А для прозорості додайте в холодець моркву, обсмажену на сковороді.
Млинців багато не буває. Це є істина. Скільки не напечеш млинців, тарілка лишається пуста. Млинець за млинцем, з варенням чи сметаною, а може й зі згущеним молоком — це дуже смачно. Пропонуємо вам приготувати улюблену багатьма страву за цим лінивим рец...
Тефтелі бувають різні, але базовий принцип приготування один. Це кульки з м’ясного фаршу з додаванням круп, іноді хліба чи подрібнених сухарів, передають Патріоти України. М’ясними кульками навряд чи когось здивуєш. Але можна поекспериментувати зі смак...