Термічна обробка нерідко позбавляє овочі апетитного та красивого зовнішнього вигляду. Однак будь-якому кулінару хочеться, щоб страва зберігала яскравий колір навіть після варіння чи гасіння. І досягти такого результату досить просто, передають Патріоти України.
Якщо піти на певні хитрощі, то овочі будуть виглядати апетитно, незважаючи на обробку у киплячій воді.
Якщо мова йде про червоні або фіолетові овочі (наприклад, буряки), то варити їх бажано в підкисленій воді.
Зрозуміло, що для цього в рідину треба додати якийсь кислий інгредієнт. Можна використовувати невелику кількість оцту (1-2 ст. л на всю каструлю).
Однак якщо ви не хочете застосовувати цей компонент і вважаєте, що він може зіпсувати овочеву страву, краще додати сік лимона. Об’єм цього інгредієнта має бути аналогічним – одна-дві столові ложки.
При варінні чи тушкуванні овочів інших кольорів правила простіші.
Якщо продукти є зеленими (горошок, броколі), то при їх термічній обробці досить просто не накривати кришкою каструлю.
При дотриманні цієї простої рекомендації з посуду швидше виходитиме пара. Це означає, що залишиться менше речовин, що руйнують хлорофіл.
Якщо ви варите помаранчеві або жовті овочі (наприклад, моркву), то можете взагалі не турбуватися: яскравий колір збережеться незалежно від того, чи використовуєте ви кришку і чи додаєте ви кислий компонент.
Запікання в духовці – один з найпопулярніших варіантів термічної обробки м’яса. Однак перед тим, як викласти м’ясні шматочки на деко, варто скористатися одним маловідомим лайфхаком, передають Патріоти України. Йдеться про використання бананової шкірки....
Неприємний запах на кухні, коли у каструлі вариться буряк, знайомий всім без виключення. Процес приготування займає 30-60 хвилин, а хотілося б зробити це швидше. Є способи, які дозволяють скоротити час очікування, та позбутись специфічного овочевого за...