Термічна обробка нерідко позбавляє овочі апетитного та красивого зовнішнього вигляду. Однак будь-якому кулінару хочеться, щоб страва зберігала яскравий колір навіть після варіння чи гасіння. І досягти такого результату досить просто, передають Патріоти України.
Якщо піти на певні хитрощі, то овочі будуть виглядати апетитно, незважаючи на обробку у киплячій воді.
Якщо мова йде про червоні або фіолетові овочі (наприклад, буряки), то варити їх бажано в підкисленій воді.
Зрозуміло, що для цього в рідину треба додати якийсь кислий інгредієнт. Можна використовувати невелику кількість оцту (1-2 ст. л на всю каструлю).
Однак якщо ви не хочете застосовувати цей компонент і вважаєте, що він може зіпсувати овочеву страву, краще додати сік лимона. Об’єм цього інгредієнта має бути аналогічним – одна-дві столові ложки.
При варінні чи тушкуванні овочів інших кольорів правила простіші.
Якщо продукти є зеленими (горошок, броколі), то при їх термічній обробці досить просто не накривати кришкою каструлю.
При дотриманні цієї простої рекомендації з посуду швидше виходитиме пара. Це означає, що залишиться менше речовин, що руйнують хлорофіл.
Якщо ви варите помаранчеві або жовті овочі (наприклад, моркву), то можете взагалі не турбуватися: яскравий колір збережеться незалежно від того, чи використовуєте ви кришку і чи додаєте ви кислий компонент.
Якщо котлети не розвалилися на сковороді, вийшли цілісні, м’які, ніжні і соковиті, то можна з упевненістю говорити про кулінарний успіх. Справа в тому, що приготувати ідеальну м’ясну страву досить складно. У багатьох випадках страва втрачає цілісність ...
Кожна друга людина на Землі обирає саме чай замість кави. До речі, цей напій більш популярний а Англії, а не на батьківщині - у Китаї, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Саме в чорному чаї є багато корисних елементів, які позитивно впливаю...