Хліб пліснявіє в основному через діяльність міцеліальних грибів, до яких належать пеніцили, аспергіли, мукорові та інші. Гриби виділяють ферменти, за допомогою яких відбувається гідроліз крохмалю, білків та жирів. Побічні продукти надають хлібу неприємного смаку і запаху, передають Патріоти України.
Рано чи пізно будь-який хліб запліснявіє. Це природний процес, який неможливо зупинити. Але його можна відкласти.
При цьому необов’язково вдаватися до радикальних засобів. Достатньо скористатися звичайною сіллю.
У хлібницю чи контейнер, де лежить хліб, поставте мисочку чи іншу ємність із сіллю. Хлорид натрію можна замінити рафінованим цукром.
Сіль (цукор) допомагає підтримувати однаковий рівень вологості. Тому хліб довше залишається свіжим.
Якщо хліба залишається дуже багато, то господині просто кладуть його в холодильник або навіть морозильник. Завдяки цьому термін його зберігання збільшується на кілька днів.
Гречана каша сама по собі є дуже смачним гарніром, проте завжди можна покращити смак страви. Для цього спробуйте просто додати до рецепту деякі незвичні інгредієнти, передають Патріоти України. За допомогою яких продуктів можна покращити смак гречаної ...
Приготування оладок – досить простий процес, однак не кожній господині вдається спекти їх пухкими та високими, і ось чому, передають Патріоти України. Професійні кулінари, як пише Arguments, розповіли, чому досить часто оладки не підіймаються, прилипаю...