Хліб пліснявіє в основному через діяльність міцеліальних грибів, до яких належать пеніцили, аспергіли, мукорові та інші. Гриби виділяють ферменти, за допомогою яких відбувається гідроліз крохмалю, білків та жирів. Побічні продукти надають хлібу неприємного смаку і запаху, передають Патріоти України.
Рано чи пізно будь-який хліб запліснявіє. Це природний процес, який неможливо зупинити. Але його можна відкласти.
При цьому необов’язково вдаватися до радикальних засобів. Достатньо скористатися звичайною сіллю.
У хлібницю чи контейнер, де лежить хліб, поставте мисочку чи іншу ємність із сіллю. Хлорид натрію можна замінити рафінованим цукром.
Сіль (цукор) допомагає підтримувати однаковий рівень вологості. Тому хліб довше залишається свіжим.
Якщо хліба залишається дуже багато, то господині просто кладуть його в холодильник або навіть морозильник. Завдяки цьому термін його зберігання збільшується на кілька днів.
Корисну печінку можна по-різному готувати, спробуйте зробити це в сирному соусі. Смак буде ніжним, із вершковими нотками, а текстура м’якою та соковитою, передають Патріоти України. Інгредієнти:. Цибулю треба очистити і дрібно нарізати, моркву натерти ...
Не дивуйтесь на такий рецепт, що він з рибних консерв. Ситуації в побуті та житті бувають різні, а швидкі рецепти приходять на допомогу, щоб не лишитись голодними. Рибні консерви смачні і самі по собі, а у вигляді котлет – ще кращі. Читайте далі про сп...